Ekspertka medycyny estetycznej „poprawiła" twarz gwiazdy „Stranger Things”. Wywołała burzę - i słusznie

„To jest po prostu obrzydliwe” – pisali internauci.
Ekspertka medycyny estetycznej „poprawiła" twarz gwiazdy „Stranger Things”. Wywołała burzę - i słusznie
Fot. TikTok.com (@np.miranda)
27.07.2022

Serial “Stranger Things” okazał się przepustką do sławy dla wielu nowych gwiazd. Mowa przede wszystkim o najmłodszych członkach obsady, z Millie Bobby Brown, czyli serialową Jedenastką na czele. Dorastający na oczach widzów aktorzy cieszą się nie tylko międzynarodową popularnością, ale także wielkimi pieniędzmi. 

Zobacz również: Polski aktor zagrał w „Stranger Things”! W jakiej roli się pojawił?

Ale “Stranger Things” to nie tylko Jedenastka, Will, Mike, Dustin, Lucas i Max. Nie mniej ważną postacią już od pierwszego sezonu jest Nancy Wheeler, grana przez Natalię Dyer. 27-letnia aktorka może się pochwalić szczuplutką sylwetką, a jedną z najbardziej charakterystycznych cech jej wyglądu są wyraźnie zarysowane mięśnie żwacze.  

Od premiery “Stranger Things” Natalia Dyer zdobyła rzeszę fanów i wielbicieli jej urody, dlatego ostatni filmik opublikowany na TikToku wywołał niemałe oburzenie. Pewna ekspertka medycyny estetycznej pokazała, jak “poprawiłaby” twarz aktorki. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez natalia dyer (@nattyiceofficial)

Ekspertka medycyny estetycznej „poprawiła" twarz Natalii Dyer 

Mowa o filmiku opublikowanym przez TikTokerkę o pseudonimie @np.miranda. Kobieta jest pielęgniarką specjalizującą się w dziedzinie medycyny estetycznej. 

Mimo że nikt o to nie prosił, a świat zdecydowanie nie potrzebuje kolejnej przerobionej twarzy jak po filtrze z Instagrama, TikTokerka postanowiła opowiedzieć internautom, w jaki sposób “poprawiłaby” naturalną urodę Natalii Dyer. 

Ekspertka w pierwszej kolejności zajęłaby się mięśniami żwaczami aktorki. Następnie wstrzyknęłaby nieco wypełniacza w jej podbródek, tak aby twarz Natalii nabrała kształtu serca. Kolejnym krokiem byłoby obowiązkowe poprawienie ust. Pielęgniarka nie zapomniałaby także o botoksie, ani o podniesieniu brwi, aby “otworzyć oczy” aktorki.  

Autorka filmiku pochwaliła się też przygotowanym w Photoshopie efektem końcowym. Rezultat? Kolejna “instagramowa” twarz.  

Co na to komentujący? Internetowa ingerencja w wygląd Natalii Dyer wyjątkowo nie przypadła im do gustu. Ich zdaniem filmik TikTokerki jest absolutnie niepotrzebny, niewłaściwy i w dobitny sposób pokazuje, jak wielki wpływ media społecznościowe mają na nasze postrzeganie piękna i naturalności. 

Fakt, że jakiś chirurg plastyczny uważa, że nie ma nic złego w publikowaniu w Internecie wszystkiego, co zmieniły w twarzy kogoś, kto nawet nie wyraża takiego zainteresowania jest niesamowicie dziwny. 

Właśnie dlatego wszyscy wyglądają tak samo. Wszyscy mają obsesję na punkcje jednego i tego samego typu twarzy. 

Czy ludzie nie mają prawa do tego, aby być unikatowymi i różnymi? Co więcej, jej efekt końcowy to głowa jak u Megamocnego. Co kieruje ludźmi, którzy tworzą takie posty... 

To wygląda bardzo nijak. Natalia jest o wiele, wiele ładniejsza. Gdybym zapłaciła chirurgowi, a on zrobiłby mi coś takiego, zaczęłabym krzyczeć. 

Ona jest przepiękna! Nie znoszę takich TikTokerów. 

To jest po prostu obrzydliwe. 

W obliczu burzy, jaka rozpętała się po jej filmiku pielęgniarka postanowiła go usunąć. Opublikowała jednak kolejne nagranie, w którym wyjaśniała, że nie miała na celu nikogo urazić, zwłaszcza Natalii Dyer. 

Po prostu wymieniłam pewne sugestie. Nie na temat tego, co trzeba zmienić, ale jakie są dostępne możliwości. Na tym polega nasza praca. Przyglądamy się twarzom i mówimy o różnych dostępnych opcjach, a nie o tym, co ktoś powinien czy musi sobie zrobić - to tylko możliwości. 

@np.miranda #greenscreen ♬ original sound - Np.Miranda

Co sądzicie o tych filmikach nagranych przez ekspertkę medycyny estetycznej? Podzielacie oburzenie internautów? 

Zobacz również: Wydała fortunę, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz desperacko próbuje cofnąć efekt zabiegów

Polecane wideo

Jak dzisiaj wyglądają aktorzy ze „Stranger Things”?
Jak dzisiaj wyglądają aktorzy ze „Stranger Things”? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.07.2022 21:57
Absurdalny pomysł z pokazywaniu tego na żywej osobie, zwłaszcza tak młodej. Ale bez jaj, co niby można zrobić z takimi żwaczami bez, nie wiem, pilnika? Też mam takie i u mnie nie jest to ciekawa cecha wyglądu (jak u niej) tylko zwyczajnie wada, która bardzo mi przeszkadza. A przecież tego nie da się niczym przykryć, nie zmniejszysz tkanki, możesz ją tylko "nadmuchać" i to z pewnością nie będzie wyglądało tak dobrze jak na tej przeróbce.
odpowiedz
. (Ocena: 5) 28.07.2022 13:50
Kto ma robloxa? Bo ja mam
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.07.2022 14:05
Mnie się podoba prawdziwa twarz Natalii. W dzisiejszych czasach wszystkie kobiety świata celebryckiego tną się na ten sam sposób, wszystkie mają kocie, naciągnięte mordy. A przecież to jest naprawdę świetne, że jest tyle różnych, ciekawych, niepowtarzalnych twarzy! Po co to rujnować?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie