Tak wygląda nowa Miss Polski 2022. Kim jest najpiękniejsza kobieta w naszym kraju?

W wyścigu o koronę pokonała aż 23 kandydatki.
Tak wygląda nowa Miss Polski 2022. Kim jest najpiękniejsza kobieta w naszym kraju?
Fot. Instagram.com
20.07.2022

W niedzielę 17 lipca odbył się wielki finał konkursu Miss Polski 2022. O tytuł najpiękniejszej kobiety w naszym kraju walczyły 24 kandydatki, a na zwyciężczynię, poza koroną, czekało 50 tys. zł. 

Zobacz również: Polka została najpiękniejszą kobietą świata! Oto Miss World 2021, Karolina Bielawska

Po kilku godzinach i zaprezentowaniu się wszystkich kandydatek jury ogłosiło swój wybór. Nową Miss Polski 2022 została Aleksandra Klepaczka. Kim jest najpiękniejsza kobieta w naszym kraju? 

Miss Polski 2022. Aleksandra Klepaczka najpiękniejszą Polką 

Aleksandra Klepaczka ma 22 lata i pochodzi z Bukowca w województwie łódzkim.  

Miss Polski 2022 na co dzień pracuje w firmie IT jako rekruter oraz studiuje na kierunku inżynier zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Właśnie skończyła pisać swoją pracę inżynierską i ma nadzieję, że już niedługo będzie dumną panią inżynier. Jako Miss Polski chciałaby propagować uczestnictwo w kursach dotyczących udzielania pierwszej pomocy oraz wspierać ideę honorowego krwiodawstwa. 

Wczorajszy wieczór to jeden z najpiękniejszych momentów w moim życiu. Emocje powoli opadają, ale dalej nie dociera do mnie, że to właśnie ja zostałam wyróżniona w tak piękny sposób i od wczoraj mogę nazywać się Miss Polski. Jestem zaszczycona, wdzięczna i zdeterminowana do dalszej pracy nad sobą 

- napisała Aleksandra Klepaczka na Instagramie. 

Warto dodać, że poza tytułem najpiękniejszej Polki 22-latka zdobyła również wyróżnienie jako Miss Elegancji 2022. Jak wygląda nowa Miss Polski? Dowiecie się tego z naszej galerii. Co sądzicie o takim wyborze jury? 

Polecane wideo

3 znaki zodiaku stworzone do małżeństwa. To idealni kandydaci na męża
3 znaki zodiaku stworzone do małżeństwa. To idealni kandydaci na męża - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.07.2022 19:27
Jak dla mnie przeciętna, widziałam ładniejsze.
odpowiedz
Ala (Ocena: 5) 23.07.2022 16:35
Miss ma być miss. To jest miła, niebrzydka dziewczyna i tyle. Ogólnie nie lubie tych konkursów ale mimo wszystko jeśli to konkurs urody to miss powinna olśniewać urodą a nie skromnoscią... W konkursie literackim nikt nie wygra za urodę ani skromność tylko za tekst. Konkurs skokow nie wygrywa ten ktory jest najsypatyczniejszy ale ten, ktory skoczy najdalej i to poprawnie technicznie. Tu główną myślą jest wygląd i powinna wygrać najpiękniejsza bo w końcu jakieś zasady powinny obowiązywać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.07.2022 10:04
Ładna dziewczyna, nie jest to powalająca uroda ale bardzo sympatycznie wyglada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2022 16:47
Uroda du.py nie urywa - ale kwestia gustu. Niemniej super, że dziewczyna oprócz wyglądania dba o wykształcenie i daje przykład w tej dziedzinie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie