Wydała fortunę, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz desperacko próbuje cofnąć efekt zabiegów

Postanowiła się „odkardashianić”.
Wydała fortunę, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz desperacko próbuje cofnąć efekt zabiegów
Fot. Instagram.com (@jenniferpamplona)
15.07.2022

Kim Kardashian uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie. Zdaniem wielu to ideał kobiecości, głównie ze względu na jej powabne kształty. Po latach odchudzania się w celu osiągnięcia możliwie najszczuplejszej sylwetki kobiety zaczęły inspirować się właśnie Kim. Niektóre z nich wręcz proszą chirurgów plastycznych o to, aby upodobnił je do celebrytki. 

Zobacz również: „Jestem lalką Barbie naturalnych rozmiarów”. 33-latka ma w ciele 2 kg implantów

Jedną z takich kobiet jest Jennifer Pamplona. Parę lat temu brazylijska modelka wydała prawdziwą fortunę, aby upodobnić się do Kim Kardashian i przeszła szereg operacji plastycznych. Jednak teraz próbuje cofnąć efekt tych zabiegów i wrócić do swojego naturalnego “ja”. 

Upodobniła się do Kim Kardashian. Teraz chce cofnąć ten efekt 

Jennifer Pamplona ma 29 lat i jest modelką. W przeszłości pracowała ze słynnymi modowymi markami, m.in. z Versace. 

Pierwszą operację plastyczną Brazylijka przeszła zaledwie w wieku 17 lat - było to powiększenie piersi. W rozmowie z mediami Jennifer przyznaje, że niedługo potem uzależniła się od poprawiania wyglądu. 

Byłam uzależniona. Uważałam, że operacje zapewniają sławę i pieniądze. Straciłam kontrolę nad wszystkim i przeszłam przez trudny okres. W pewnym momencie zaczęłam poddawać się operacjom tylko po to, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Nie mogłam dłużej robić tego, co zawsze chciałam, np. być aktorką. Byłam znana tylko jako sobowtórka Kim 

- mówiła Jennifer w rozmowie z portalem unilad.com. 

W sumie Brazylijka wydała ok. 600 tys. dolarów (prawie 3 mln zł) na operacje plastyczne. Teraz planuje wydać kolejne 120 tys. dolarów (ok. 600 tys. zł) na odwrócenie efektów wcześniejszych zabiegów. 

Zobaczcie, jak wygląda sobowtórka Kim Kardashian jeszcze przed zapowiadanymi operacjami. Rzeczywiście przypomina celebrytkę? 

Polecane wideo

„On ją na pewno zdradza”. TikTokerka plus size o ohydnych opiniach, które słyszy na temat swojego związku
„On ją na pewno zdradza”. TikTokerka plus size o ohydnych opiniach, które słyszy na temat swojego związku - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.07.2022 19:51
"Nie wiesz kim byc? Badz soba! Nie rysiem ochuckim, nie kuba wojewodzkim, nie majdanem i nie doda, badz soba i tylko soba!"
odpowiedz

Polecane dla Ciebie