Zasłynął jako „polski hydraulik”. Dziś robi karierę jako model plus size

„Przez te lata wygląd nie był mi potrzebny do zarobkowania”.
Zasłynął jako „polski hydraulik”. Dziś robi karierę jako model plus size
Fot. Instagram.com
17.06.2022

W 2005 roku jego zdjęcia obiegły nie tylko polskie, ale także światowe media. “Polski hydraulik”, czyli Piotr Adamski zachęcał Francuzów do odwiedzania naszego kraju hasłem: “Je reste en Pologne, venez nombreux” (“Zostaję w Polsce, przyjeżdżajcie licznie”). Było to nawiązanie Polskiej Organizacji Turystycznej do wyrażenia używanego przez część prawicowych polityków we Francji w ramach sprzeciwu wobec napływu taniej siły roboczej z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. 

Zobacz również: Tak dziś wygląda chłopiec z opakowania Kinder Czekolady. Teraz to dorosły (i przystojny!) mężczyzna

Wizerunek “polskiego hydraulika” ukazał się m.in. w takich zagranicznych tytułach jak „Financial Times”, „Liberation”, „Corriere della Sera” i „Daily Telegraph”. Jednak wkrótce potem Piotr Adamski zniknął z mediów. Aż do teraz – w ostatnim wywiadzie dla “Dzień dobry TVN” wyznał, że powrócił do branży modelingu, jednak tym razem w odsłonie plus size. 

Piotr Adamski, czyli „polski hydraulik” został modelem plus size 

Po 17 latach “polski hydraulik” postanowił znów zacząć pozować do zdjęć i został fotomodelem. W rozmowie z “Dzień dobry TVN” wyznał, że od czasów słynnej sesji pod wieżą Eiffla przybrał na wadze 40 kg. 

Przez te lata wygląd nie był mi potrzebny do zarobkowania. Wcześniej, żeby wyglądać tak, jak wyglądałem, robiłem dwa treningi dziennie, to był ogrom pracy. Zawsze miałem tendencję, żeby rosnąć. Potem były momenty, że nie trenowałem, miałem przerwę 

- powiedział Adamski. 

Jednocześnie dodał, że nie ma zastrzeżeń co do swojego wyglądu i czuje się komfortowo we własnej skórze. 

Modela plus size rozumiem jako modela, który nie jest w rozmiarze "M". Czuję się dobrze z gabarytami, które mam obecnie, i z wagą. 

Podobnego zdania są fani “polskiego hydraulika”, którzy w komentarzach na Instagramie zastanawiali się nad tym, czy określenie “plus size” w jego kontekście jest odpowiednie. 

Obecne wydanie o wiele lepsze. 

Plus size? Przecież to normalny facet. To samo świat mody robi z kobietami... Normalne kobiety są traktowane jak plus size, a ciuchy robione na wieszaki.... 

Fajnie wygląda, tylko czy to jest plus size? 

Jak dziś wygląda odmieniony “polski hydraulik”? Jego najnowsze zdjęcia zobaczycie w poniższej galerii. Co sądzicie o jego powrocie do branży modelingu? 

Polecane wideo

Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?”
Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.07.2022 17:22
Brazowce jak przestanie padać to dostaniecie makaron stary
odpowiedz

Polecane dla Ciebie