W brytyjskim „Love Island” pojawi się niesłysząca uczestniczka. Fani już ją pokochali

„Reprezentacja ma znaczenie”.
W brytyjskim „Love Island” pojawi się niesłysząca uczestniczka. Fani już ją pokochali
Fot. Instagram.com
02.06.2022

W ciągu ostatnich kilku lat programy randkowe przeżywają spektakularny powrót, a formaty typu “Love Island” cieszą się olbrzymią popularnością. Tysiące widzów śledzą losy atrakcyjnych singli i singielek romansujących ze sobą w luksusowych willach i walczących o wielkie pieniądze, a czasami również o prawdziwe uczucie.   

Zobacz również: Polka znów została królową piękności. Zdobyła koronę Miss Irlandii Północnej

Program “Love Island” jest uwielbiany zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, gdzie już wkrótce zostanie wyemitowany ósmy sezon tej produkcji. I od razu zapisze się w historii, a wszystko z powodu pierwszej niesłyszącej uczestniczki, która zawalczy o miłość i wygraną. 

W brytyjskim „Love Island” pojawi się niesłysząca uczestniczka 

W 8. edycji brytyjskiego “Love Island” pojawi się niesłysząca uczestniczka. To pierwszy taki przypadek w historii programu. 

W nowych odcinkach randkowego show widzowie poznają 23-letnią Tashę Amber Ghouri, tancerkę i modelkę, która wcześniej wystąpiła m.in. w viralowej reklamie marki ASOS. Tasha nie ukrywała w niej implantu ślimakowego, którym się posługuje, a kampania spotkała się z dużym uznaniem ze strony środowisk działających na rzecz osób niesłyszących. 

Podobnie jest i tym razem. Po ogłoszeniu, że Tasha dołączy do “Love Island” w Sieci zaroiło się od pozytywnych komentarzy. 

Nasza organizacja i osoby, które ją wspierają bardzo cieszą się z faktu, że w kolejnym dużym formacie telewizyjnym pojawi się niesłysząca uczestniczka. Reprezentacja ma znaczenie, a Rose w programie “Strictly Come Dancing” pokazała, że to może zrobić wielką różnicę jeśli chodzi o zrozumienie ze strony społeczeństwa 

- powiedzieli przedstawiciele organizacji Royal National Institute for Deaf People w rozmowie z portalem metro.co.uk. 

Również na Twitterze pojawiło się mnóstwo wpisów ze strony fanów programu, którzy chwalili decyzję produkcji i życzyli Tashy powodzenia. Jak wygląda nowa uczestniczka brytyjskiego “Love Island”? Dowiecie się tego z naszej galerii. Myślicie, że ma szansę na wygraną? 

Polecane wideo

Wybrano najpiękniejszą Polkę. Jak wygląda Miss Polonia 2022?
Wybrano najpiękniejszą Polkę. Jak wygląda Miss Polonia 2022? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.06.2022 16:23
Iijvo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2022 21:40
A my musimy że wszystkim na dodać bo są bazy i dużo gości
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2022 21:40
Aqurius nie ma dnia żebym nie była wkurzona bez kolejnej szefowej wszytko się sypie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2022 17:44
Ze swiat jest niesprswiwdliwy i podly
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2022 17:44
Moze po wspominajmy inne zdrajcxynir warszwskie pamietacie jak inna aqurius niszcxyliscie przez ponad 32 lata moze powspominajmy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie