Chroń skórę przed światłem niebieskim z Eau Thermale Avène

Musimy zmienić myślenie o ekspozycji na słońce!
Chroń skórę przed światłem niebieskim z Eau Thermale Avène
31.05.2022

Słońce zagraża nam nie tylko latem czy na plaży. Warto przypomnieć, że 80% ekspozycji na promienie słoneczne ma miejsce podczas wykonywania codziennych czynności, a najbardziej narażona na ich działanie jest skóra twarzy. Aż 25% uszkodzeń komórek powodowanych jest przez niebieskie światło. Te promienie codziennie przyspieszają starzenie się skóry i sprzyjają pojawianiu się zmarszczek oraz przebarwień.

Jaki jest sposób, aby zapobiec fotostarzeniu skóry?

Marka opatentowała pierwszy filtr przeciwsłoneczny o ultraszerokim spektrum, który chroni przed krótkimi promieniami UVB-UVA, długimi promieniami UVA i światłem niebieskim do 450 nm. TriAsorBTM to efekt wieloletnich badań medycznych Pierre Fabre, który w 2020 roku pojawił się w produkcie z gamy przeciwsłonecznej Intense Protect 50+. Filtr ten oferuje ochronę przed promieniami UV oraz przed fioletowo-niebieskim światłem, które przyspiesza starzenie się skóry. TriAsorBTM, czyli zintegrowany z opatentowanym systemem filtrów Eau Thermale Avène, wzmacnia ochronę skóry przed fotostarzeniem spowodowanym działaniem niebieskiego światła.

W skład kompleksowego systemu filtrów wchodzą:

  • TriAsorBTM – krótkie promienie UVB-UVA, długie promienie UVA i niebieskie światło do 450 NM
  • UVINUL®T150 – ochrona przed promieniowaniem UVB
  • UVINUL®A+ – ochrona przed promieniowaniem UVA
  • Tinosorb®S – skuteczna ochrona przed krótkimi promieniami UVB I UVA
  • Pre-tokoferyl – silny, fotostabilny antyoksydant
  • Woda termalna Avène – działa kojąco, łagodzi podrażnienia

Nowa gama produktów do ochrony przeciwsłonecznej twarzy

Eau Thermale Avène wprowadza nową linię produktów do ochrony przeciwsłonecznej o przyjemnych konsystencjach, dzięki którym pielęgnacja twarzy stanie się czystą przyjemnością! Chroń skórę przed słońcem i fotostarzeniem na co dzień i na wakacjach – teraz to tak proste i przyjemne, jak zwykłe nawilżanie skóry.

Sześć receptur zostało opracowanych z myślą o ochronie skóry. O czym warto wiedzieć?

  • Specjalne formuły zaspokoją potrzeby skóry suchej, normalnej i mieszanej, a także skóry tłustej i skłonnej do niedoskonałości
  • Fotoprotekcja, która przeciwdziała starzeniu się skóry oraz odpowiednio dobrane składniki aktywne, które dbają o zadowolenie każdego rodzaju skóry
  • Wysoka zawartość Wody termalnej Avène koi i łagodzi podrażnienia
  • Są łatwe w użyciu, szybko się wchłaniają i nie pozostawiają na skórze białego filmu. A ponadto możesz od razu robić makijaż!

Fluid SPF 50+ i Fluid koloryzujący SPF 50+ - 

Ultralekka konsystencja, dzięki której zapomnisz, że masz cokolwiek na twarzy! Wchłania się niemal natychmiast i jest niewyczuwalny na skórze.

Krem SPF 50+ i krem bez zapachu SPF 50+ - Kremowa formuła dla wrażliwej skóry, która potrzebuje ukojenia i maksymalnego nawilżenia przez cały dzień. Aksamitna konsystencja i niewidoczne wykończenie 8 h nawilżenia z gliceryną.

 

Cleanance SPF 50+ Cleanance koloryzujący SPF 50+ - Słońce sprzyja powstawaniu blizn potrądzikowych, dlatego codzienna ochrona przeciwsłoneczna ma kluczowe znaczenie. Produkt dzięki ultralekkiej konsystencji spełnia wszystkie potrzeby problematycznej cery. Efekt: skóra jest pięknie zmatowiona i odpowiednio zabezpieczona przed negatywnym wpływem słońca.

Ochrona skóry i poszanowanie środowiska

Minimalistyczne formuły i ekologiczne opakowania to kolejny krok w kierunku świadomej pielęgnacji. Nowa gama kosmetyków do ochrony skóry twarzy przed słońcem pozostaje w pełnej zgodzie z racjonalnymi i etycznymi założeniami Pierre Fabre Dermo-Cosmétique.

Screen Protect Ocean Respect

Filtr TriAsorBTM został zaprojektowany przez Laboratoria Pierre Fabre, a jego cykl produkcyjny jest kontrolowany od początku do końca.

Minimalistyczna formuła

Właściwości ochronne TriAsorBTM pozwalają na zastosowanie mniejszej o około 10% ilości filtrów przy zachowaniu skuteczności.

Brak wpływu na organizmy morskie

System filtrów [TriAsorBTM, UVINUL® T150, UVINUL® A+, Tinosorb® S] nie narusza bioróżnorodności środowiska morskiego. Nie ma on wpływu na trzy kluczowe gatunki koralowców, fitoplankton ani zooplankton.

63% mniej plastiku

Nowe ekologiczne opakowania pochodzące z recyklingu* i nadające się do recyklingu**. Do produkcji pudełek użyto kartonu wyprodukowanego z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, wyeliminowano papierową ulotkę.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
Nutella (Ocena: 1) 31.05.2022 15:00
Przestańcie ogłupiac ludzi! Słońce jest nam potrzebne aby wytwarzać bardzo ważną dla zdrowia witaminę D3, która jest kluczowa dla odporności i chroni przed wieloma schorzeniami. Od x lat ludzie przebywali na słońcu i jakoś nie poumierali na czerniaka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie