„Hotel Paradise” wkrótce powróci na ekrany. Mamy zdjęcia pierwszych uczestników nowej edycji

Kto ma największą szansę na wygraną?
„Hotel Paradise” wkrótce powróci na ekrany. Mamy zdjęcia pierwszych uczestników nowej edycji
Fot. Instagram.com
07.02.2022

Za nami już cztery polskie edycje randkowego programu “Hotel Paradise”, w którym grupa atrakcyjnych singli i singielek walczy o uczucie i o wielkie pieniądze podczas pobytu w egzotycznych lokalizacjach. Pierwsze dwie serie show były realizowane na Bali, natomiast uczestnicy ostatnich sezonów zostali wysłani na Zanzibar. 

Zobacz również: Randkowe reality show rodem z... XIX wieku. Program „Pałacowe Love” zabierze uczestników w podróż w czasie

Kolejna, piąta już seria “Hotelu Paradise” została nakręcona w zupełnie nowej lokalizacji. Tym razem single i singielki poznali się w Panamie. Jak wyglądała nowa edycja randkowego show? Przekonamy się o tym już 21 lutego – to właśnie wtedy stacja TVN7 rozpocznie emisję nowych odcinków. 

„Hotel Paradise 5”. Kim są nowi uczestnicy? Mamy zdjęcia

Tymczasem poznaliśmy pierwszych nowych uczestników “Hotelu Paradise”. Co wiemy na ich temat? Czy to właśnie któryś z nich wróci z Panamy bogatszy nie tylko o nowe doświadczenia, ale także o wielkie pieniądze? W poniższej galerii zobaczycie, jak prezentują się pierwsi nowi uczestnicy “Hotelu Paradise 5”. Kto z nich ma największe szanse na wygraną?

Polecane wideo

Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” pokazała stare zdjęcia. „Inny człowiek”
Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” pokazała stare zdjęcia. „Inny człowiek” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.02.2022 15:59
Martwi mnie hejt wobec uczestników takich show. Niezależnie od kontrowersji warto być życzliwym dla każdego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie