Tego bad boya o wrażliwym sercu pokochały miliony fanek. Świat oszalał na punkcie serialu z jego udziałem

Rola w kontrowersyjnej produkcji to jego debiut przed kamerą.
Tego bad boya o wrażliwym sercu pokochały miliony fanek. Świat oszalał na punkcie serialu z jego udziałem
Fot. Instagram.com
21.01.2022

HBO słynie z kontrowersyjnych seriali, w których bez cenzury pokazywana jest nagość, przemoc czy narkotyki - wystarczy wspomnieć o odważnym (jak na czasy, w których zadebiutował) “Seksie w wielkim mieście” czy brutalnej “Grze o tron”. Mimo to, a może właśnie dlatego seriale HBO zawsze cieszyły się olbrzymią popularnością.  

Zobacz również: „Miłość, seks & pandemia” - bez cenzury. Jest zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Teraz stacja może pochwalić się kolejnym sukcesem, a to za sprawą nowego serialu zatytułowanego “Euphoria”. Niedawno HBO rozpoczęło emisję drugiego sezonu tej produkcji, na punkcie której zwariowali zarówno krytycy, jak i widzowie. Ci ostatni pokochali również obsadę “Euphorii”, zwłaszcza młodego aktora, który portretuje bad boya o wrażliwym sercu. 

Angus Cloud, przystojny aktor z serialu „Euphoria” 

“Euphoria” to opowieść o grupie współczesnych amerykańskich licealistów z perspektywy uzależnionej od narkotyków Rue (w tej roli Zendaya).  

Serial już od pierwszego odcinka wywołał wiele kontrowersji, nie tylko dlatego, że jego główna bohaterka to dziewczyna uzależniona od narkotyków. W produkcji HBO nie brakuje scen ostrego seksu, nagości czy przemocy. Jednak pomijając kontrowersje “Euphoria” jest chwalona nie tylko za fabułę, ale także za utalentowaną obsadę, która gra na naprawdę wysokim poziomie. Krytycy nie mają wątpliwości - większość z nich czeka oszałamiająca kariera. 

Jednym z młodych aktorów, który zachwycił światową publiczność w największym stopniu jest Angus Cloud, który wciela się w rolę Fezco, nastoletniego dealera narkotyków. Małomówny i wycofany, obcujący z przemocą chłopak ma jednak swoją drugą, wrażliwą i ciepłą stronę. To połączenie sprawia, że w postaci portretowanej przez 27-latka zakochały się miliony fanek. Co ciekawe, rola w “Euphorii” to debiut Angusa przed kamerą, a wcześniej chłopak nawet nie myślał o aktorstwie. 

Co jeszcze wiemy na temat Angusa Clouda, czyli serialowego Fezco? W poniższej galerii znajdziecie garść najciekawszych faktów oraz zdjęć młodego aktora. Też jesteście fanami “Euphorii”? 

Polecane wideo

Zachwyca wyglądem, ale gra przerażającego psychopatę. Kim jest Jacob Elordi, gwiazda serialu „Euphoria”?
Zachwyca wyglądem, ale gra przerażającego psychopatę. Kim jest Jacob Elordi, gwiazda serialu „Euphoria”? - zdjęcie 1
Komentarze (94)
Ocena: 4.91 / 5
gość (Ocena: 5) 03.04.2022 20:18
Mer cz
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.04.2022 20:18
Nastepny mer buczy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.04.2022 20:18
Nastepny mer ktory z kolei
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.04.2022 20:11
Ale sernik to jeszcxe zrobie ale szybviej bo potem juz nie zdaze
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.04.2022 20:10
Prawda ziuta krolewska wilczurwk prqwda
odpowiedz

Polecane dla Ciebie