Tak wygląda najprzystojniejsza twarz 2021 roku. Jej właściciel właśnie trafił do więzienia za protestowanie przeciwko reżimowi

Niestety nie wiadomo, co aktualnie dzieje się z 25-latkiem.
Tak wygląda najprzystojniejsza twarz 2021 roku. Jej właściciel właśnie trafił do więzienia za protestowanie przeciwko reżimowi
Fot. Instagram.com (@paing_takhon)
06.01.2022

Co roku w Internecie pojawiają się przeróżne rankingi. Wybieramy najlepsze filmy i seriale, najczęściej kupowane płyty czy sportowców, którzy odnoszą największe sukcesy. Takich zestawień jest oczywiście o wiele więcej, a jednym z najpopularniejszych jest ranking publikowany co roku przez serwis TC Candler, który wybiera 100 najpiękniejszych mężczyzn na świecie.   

Zobacz również: Wybrano najseksowniejszego mężczyznę na świecie. Ma 52 lata i zdaniem fanek w ogóle się nie starzeje

Każdego roku TC Candler publikuje swoją listę 100 najpiękniejszych twarzy zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. W roku 2020 tytuł najprzystojniejszego mężczyzny trafił do youtubera Felixa Kjellberga, znanego jako PewDiePie. 

W tym roku ogłoszenie właściciela najpiękniejszej męskiej twarzy zbiegło się w czasie z szokującym i smutnym wydarzeniem - zwycięzca rankingu niedawno trafił do więzienia za udział w protestach przeciwko reżimowi, który przejął władzę w jego kraju. 

Najprzystojniejsza twarz 2021. Paing Takhon trafił do więzienia za protesty przeciwko reżimowi

Za właściciela najprzystojniejszej twarzy 2021 roku został uznany Paing Takhon, model i aktor pochodzący z Mjanmy (Birmy). Niestety 25-latek właśnie został skazany na 3 lata więzienia i ciężkich robót. 

W kwietniu 2021 roku Paing został aresztowany przez wojsko za udział w protestach przeciwko zamachowi stanu. 1 lutego birmańska armia obaliła wybrane w listopadzie zeszłego roku władze kraju, twierdząc, że w trakcie wyborów doszło do nieprawidłowości. Od tamtego czasu w Mjanmie trwają protesty przeciwko rządom wojskowych, w których zginęło już ponad tysiąc osób, a ponad 7 tys. zostało aresztowanych. 

Niestety na razie nie wiadomo, co aktualnie dzieje się z Paingiem Takhonem. Pozostaje mieć nadzieję, że mężczyzna, podobnie jak inni protestujący, szybko odzyskają wolność. Jak oceniacie tegoroczny wybór TC Candler?  

Polecane wideo

Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata
Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata - zdjęcie 1
Komentarze (31)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.03.2022 08:04
Zaraz twarz myj tu się aqurius pomalujesz tak
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2022 08:04
Aqurius zaraz herbatę rub coś zjedz tam nie będziesz jadła a potem się przeniesiesz
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2022 08:03
Dużo aqurius przeszłaś buty wybierz jakie masz ubrać no i wdroge niech rodzina koszule i marynarkę wybierze już
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2022 08:02
Aqurius herbata i zaraz ubranie ze sobą zabieraj jakie masz zabrać i witaminę weź i nie wolno ci się denerwować bo szkodzi zdrowiu przez pandemnie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2022 08:01
Prubujecir szantażem wygrać a tak się nie da Rosja
odpowiedz

Polecane dla Ciebie