Wybrano najpiękniejszą kobiecą twarz na świecie. Jej właścicielka zachwyca urodą i jest zmienna jak kameleon

Miliony dziewczyn chcą być takie, jak ona.
Wybrano najpiękniejszą kobiecą twarz na świecie. Jej właścicielka zachwyca urodą i jest zmienna jak kameleon
Fot. Instagram.com (@lalalalisa_m)
04.01.2022

Podobnych rankingów powstaje całe mnóstwo, ale ten organizowany przez TC Candler jest wyjątkowo prestiżowy. Serwis co roku publikuje swoją listę najpiękniejszych twarzy na świecie - z podziałem na kobiety i mężczyzn. Zestawienie pojawia się już od 30 lat, a oceny kandydatów dokonują niezależni krytycy z całego świata.  

Zobacz również: Oto nowa najpiękniejsza kobieta świata! Ma 21 lat i pochodzi z Indii

W zeszłym roku za kobietę o najpiękniejszej twarzy na świecie została uznana pochodząca z Izraela modelka Yael Shelbia Cohen. A kogo jury doceniło w tym roku? 

Lalisa Manoban ma najpiękniejszą twarz na świecie 2021 roku 

Właścicielką najpiękniejszej twarzy 2021 roku została Lalisa Manoban, czyli Lisa z południowokoreańskiego girlsbandu Blackpink. 

To pierwszy raz, gdy tajska raperka znalazła się na szczycie zestawienia. W zeszłym roku uplasowała się na miejscu drugim. Poza działalnością w grupie Blackpink Lisa robi karierę także jako modelka oraz ambasadorka różnych marek. 

24-latka chętnie eksperymentuje z wyglądem. Często zmienia kolor włosów oraz fryzurę, a także prezentuje zupełnie różne stylizacje – od eleganckich i bardzo kobiecych do casualowych i sportowych. 

W galerii poniżej przekonacie się, dlaczego tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie trafił właśnie do Lisy. Jak oceniacie decyzję jury?  

Polecane wideo

5-letnia miss wygrywa wszystkie konkursy piękności. Teraz pokazała się bez tony makijażu
5-letnia miss wygrywa wszystkie konkursy piękności. Teraz pokazała się bez tony makijażu - zdjęcie 1
Komentarze (581)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.05.2022 03:56
A ty jesteś od suk aqurius nie wytrzyma i inną zimie z katolicyzmu bezczelni mocno wyzwalam od suk i nie żałuję tego do dziś
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2022 03:56
Aqurius kiedy inną wywloka z katolicyzmu odjeżdżala co wtedy mocno inną aqurius wkurzyła dodała na koniec że jestem od czorta święta katoliczką hyba na pokaz to dodała
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2022 03:11
I kiedy walczyć dalej będziemy aż ci bokiem pujdzie zmijo z katolicyzmu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2022 03:11
Przez ponad 2 lata kombinatoryki z katolicyzmu myślałaś że jak jesteś katoliczką święto to ci wszystko wolno nie maleńka aqurius sie nigdy nie daje ty tu święta katoliczką inną aqurius rządzić nie będziesz to ja zdecyduje kiedy sprawę otworze
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2022 03:09
Ale podkreśliłm do kombinatoryki katolickiej że nie prędzej aż minie 31 32 lata wtedy sąd cię zmijo z katolicyzmu wezwie i wtedy będziemy walczyć
odpowiedz

Polecane dla Ciebie