5-letnia miss wygrywa wszystkie konkursy piękności. Teraz pokazała się bez tony makijażu

Rzadko prezentuje się światu w takim wydaniu.
5-letnia miss wygrywa wszystkie konkursy piękności. Teraz pokazała się bez tony makijażu
Fot. Instagram.com (@kynlee_heiman)
30.12.2021

Mimo że wywołują wiele kontrowersji, w Stanach Zjednoczonych konkursy piękności dla małych miss wciąż cieszą się ogromną popularnością. W niektórych rejonach tego kraju o tytuł “najpiękniejszej” walczą nawet kilku-, kilkunastomiesięczna dziewczynki. Wiele z nich nawet nie wie, o co chodzi w całym tym zamieszaniu, ale z pomocą zaaferowanych mam marzących o sławie, karierze i pieniądzach prezentują się na scenie w tiulowych sukniach i pełnym makijażu.  

Zobacz również: Kiedyś mówiono o niej „żywa lalka”. Dziś znacznie wydoroślała i zachwyca wyglądem

Jedną z najambitniejszych małym miss jest 5-letnia Kynlee Heiman. Dziewczynka regularnie wygrywa konkursy, w których startuje i zgarnia za to niemałe pieniądze. Na scenie Kynlee prezentuje się w pełnym makijażu, doczepach i sztucznej opaleniźnie. Jednak na co dzień wygląda zupełnie inaczej i aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. 

Kynlee Heiman to 5-letnia mała miss. Jak wygląda bez makijażu? 

Kynlee robi furorę na konkursach piękności dla małych miss. Zachwyca jury nie tylko swoją charyzmą i talentem gimnastycznym, ale także wyglądem. 

5-latka może się pochwalić wielkimi, błękitnymi oczami, które upodobniają ją do lalki, oraz długimi, rudymi włosami, które stały się jej znakiem rozpoznawczym. Ale bez makijażu, sztucznych rzęs, doczepów i opalenizny dziewczynka wygląda o wiele delikatniej. Rzadko pokazuje się światu w takim wydaniu. 

Jak wygląda 5-letnia miss bez tony makijażu i świecących kostiumów? Dowiecie się tego z naszej galerii. Prawda, że różnica jest wręcz kolosalna?  

Polecane wideo

Tak wyrosły małe miss. Nie dla wszystkich upływający czas okazał się łaskawy
Tak wyrosły małe miss. Nie dla wszystkich upływający czas okazał się łaskawy - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.4 / 5
NiesprawnaDiana (Ocena: 5) 30.12.2021 16:40
Może ja jestem zbyt głupia, ale to konkurs dla dziewczynek to czemu stylizują te dziewczynki na dorosłe? Skoro to konkurs dziecięcy to tematyka powinna być dziecięca, niech je przebiorą w sukienki księżniczek, a jedynym makijażem powinien być brokat na buzi. Jak ktoś zechce zechce oglądać dorosłe stylizacje to oglądanie "normalne" Wybory Miss
odpowiedz
Nutella (Ocena: 1) 30.12.2021 14:31
Boże co oni wyprawiają z tymi dziećmi... Ten świat zmierza na prawdę w nieciekawym kierunku
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.12.2021 13:51
Co za debilizm!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.12.2021 13:10
Robią z dziewczynek jakieś małe lampucery. To konkurs stworzony dla jakichś zboczeńcow, nie dla wszystkich ludzi. Matki tych dzieci powinny się psychiatrycznie leczyć.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie