Łydki w nowym kształcie za 7 tysięcy

Jeśli marzysz o proporcjonalnych i ładnie wyrzeźbionych łydkach, to propozycja dla ciebie. Od niedawna w Polsce przeprowadza się operacje wszczepiania implantów łydek. Szaleństwo czy dobry sposób na zgrabne nogi?
Łydki w nowym kształcie za 7 tysięcy
15.07.2008

Nowe łydki mogą wyrównać dysproporcje pomiędzy górnymi i dolnymi partiami nóg oraz skutecznie zlikwidować problem krzywizny (żegnajcie X i Y). Korekcja polega na wszczepieniu pod skórę silikonowych implantów, które w dotyku przypominają dobrze rozwinięte mięśnie. Ich kształt i wielkość dostosowywane są do indywidualnych życzeń pacjentów.

Sam zabieg trwa około 2 godzin i przeprowadza się go w znieczuleniu ogólnym. Powrót do codziennych zajęć możliwy jest po 3 tygodniach, a do ćwiczeń fizycznych po około 4 tygodniach. Przez ten okres pacjenci powinni jak najczęściej trzymać nogi uniesione w górze oraz nosić rajstopy podtrzymujące implanty. Blizny pooperacyjne stają się po pewnym czasie niewidoczne, ponieważ nacięcia umiejscowione są w naturalnych zgięciach skóry. Efekty takiego zabiegu są trwałe i raczej nie wymagają poprawiania.

Teraz pora na minusy, których naszym zdaniem jest znacznie więcej - infekcje, rany, komplikacje wynikające ze znieczulenia i… asymetria, to tylko niektóre z możliwych powikłań. A wszystko w cenie 7,5 tys. zł. Chyba nie warto, tym bardziej że łydki można bez trudu wymodelować na siłowni albo jeżdżąc na rowerze. Ostatecznie na tym świat się nie kończy. Ważniejszy jest ładny uśmiech i czarujące spojrzenie.

Polecane wideo

Komentarze (61)

Ocena: 5 / 5
monika (Ocena: 5) 12.05.2015 14:50
Jest tu ktos kto robil ta operacje jednej lydki. Bardzo zalezy mi aby skontaktowac sie z taka osoba
odpowiedz
Jowita (Ocena: 5) 09.12.2013 13:41
Ja też miałam nie lada kłopot z łydkami, jednak to jest problem, kiedy nie możesz założyć krótkiej spódnicy, bo te koszmarne łydki..., ale postanowiłam z tym skończyć :) wzięłam kredyt ( no trudno) i "poleciałam" coś z tym zrobic. Operacja zmieniła moje życie, teraz mam naprawdę kształtne wspaniałe łydki. Polecam jednego z niewielu expertów w tej dzieidzinie lekarza Ciesińskiego z Krakowa.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2012 19:46
łatwo sie pisze takie artykuły jak sie nie ma problemów! sa na swiecie jeszcze tacy ludzie ktorzy zeby wyjsc na ulice w spódnicy czy sukience musza miec takie implanty przez nieasymetryczne łydki z powodu wad wrodzonych, urazów po wypadkach!!! wiec sadze ze dla takich osob nie jest wazne to czy beda mieli blizny!!! ciekawe co by zrobiłby ten madrala co pisal ten artykuł gdyby mial duza asymetrie łydek, zapewne ładnie by sie usmiechał bo przeciez to jest wazniejsze!! a przez cale zycie zapewne chodziłby w dlugich spodniach...
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2009 13:10
Łatwo wam mówić, jak macie zgrabne nogi, to się tylko cieszcie, ale są ludzie, którym nawet ćwiczenia nie są w stanie pomóc, bo mają nogi X lub O i tak naprawdę co oni mają zrobić??? Sama mam nogi X, więc wiem, co to za masakra, i co ztego, że mam ładny usmiech - swoją drogą łatwiej poprawić stan zębów niż w wieku dorosłym zmienić kształt nóg, a to naprawdę deprymujące, bo nie mogę założyć żadnej spódnicy, która jest powyżej połowy łydek, czy to znaczy, że już zawsze mam chodzić w długości do samej ziemi?! A co do operacji, to i tak uważam, że jest ryzykowna i niekażdy ma odwagę się jej poddać. Nikomu nie życzę takich nóg jak moje.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2009 15:18
Piszecie o tym a nie wiecie ze niektórzy żeby niec proste nogi musza miec implanty mam taka kumpele która ma krzywizne prawej nogi i zeby móc normalnie chodzic musi miec implant wiec zastanówcie sie co piszecie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie