Z jędrną pupą w Nowy Rok!

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe postanowienia i nowe buty, dzięki którym beztroski spacer zamienisz w trening nóg i pośladków! EasyTone to genialny pomysł Reeboka, rewolucyjna technologia i najprzyjemniejszy sposób, aby mieć kształtną pupę i świetne nogi.
Z jędrną  pupą w Nowy Rok!
31.12.2009

Od jutra będę ćwiczyć, zacznę  biegać, kupię karnet na basen i zapiszę się na tańce, kręgle i ściankę. Od jutra zmienię dietę, zacznę dbać  o siebie. Od jutra moja pupa stanie się ósmym cudem świata! Znamy siebie i wiemy, że na obietnicach się kończy. Ale nadchodzi nowy rok, szampańska zabawa i zakup nowej kreacji na bal. Chcemy w nowy rok wejść odmłodzone, zgrabne i atrakcyjne. Rola królowej sylwestrowej nocy jest stworzona dla każdej z nas, wystarczy tylko dobrze się  poczuć w swoim ciele i dać się ponieść emocjom.  

W tym roku Reebok pomoże Ci w dotrzymaniu Twoich noworocznych postanowień. Seksi pupę łatwo uzyskasz, dzięki rewolucyjnym butom EasyTone. Jeszcze nigdy nie było to tak proste i przyjemne! Załóż buty i daj się ponieść dokąd chcesz, a ładna pupa sama przyjdzie! Zamień zwykły spacer, shopping lub aerobik na skuteczny trening mięśni. Wszystko dzięki rewolucyjnej podkładce balansującej wbudowanej w podeszwę buta, która wymusza dodatkową aktywność. Z każdym krokiem wzmacniasz najważniejsze mięśnie łydek, ud i pośladków. Sylwetka marzeń sprawi, że każda zabawa będzie niezapomnianym przeżyciem. Wejdź w nowy rok w butach EasyTone! 

Cena: 329 zł 

Materiały prasowe 

Zobacz także:

Kobiety wstydzą się swoich nóg! 

Według wyników badań, nogi to dla wielu z nas powód do wstydu i ogromny kompleks. Naukowcy udowodnili, że zamartwiamy się wyglądem naszych ud i łydek średnio przez pół godziny dziennie! 

Proste ćwiczenia na smukłe uda 

Nie musisz spędzać godzin w fitness clubie, aby mieć smukłe uda. Wystarczy, że wykorzystasz wskazówki naszego zaprzyjaźnionego trenera i będziesz regularnie ćwiczyć w domu.

Polecane wideo

Komentarze (61)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 03:15
Odpowiedź do pani z rysunku : To proste, musisz trochę więcej ćwiczyć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2010 22:58
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2010 17:33
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2010 12:28
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2010 17:40
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie