Jeśli masz problem z opuchniętą twarzą i cieniami pod oczami, wypróbuj ten trik z TikToka!

On naprawdę działa!
Jeśli masz problem z opuchniętą twarzą i cieniami pod oczami, wypróbuj ten trik z TikToka!
Fot. Unsplash.com (Noah Buscher)
25.09.2021

Zamknij oczy i wyobraź sobie taką sytuację – wstajesz rano, a twoja twarz przypomina księżyc w pełni. Ponadto skóra pod oczami wygląda, jakby pomalował ją ktoś cieniem. Kojarzysz taką sytuację? Jesteśmy przekonane, że tak. Niewyspanie, dobra impreza, przepłakany wieczór, zła gospodarka hormonalna… powodów takiego stanu rzeczy istnieje wiele. Jednakże niezależnie od tego, co konkretnie doprowadziło do takiej sytuacji, wiedz, że znamy skuteczny sposób, który pomoże ci pozbyć się problemu. O czym mowa? O genialnym triku z TikToka.

Przeczytaj też: Jeśli używasz kosmetyków z witaminą C, jest jeden składnik, z którym nie powinnaś ich łączyć

Trik z TikToka na opuchniętą twarz i sińce pod oczami

Z opuchniętą buzią i sińcami pod oczami możesz działać na przykład wykorzystując wałek jadeitowy czy masażery do twarzy. Minus tej metody? Produkty te kosztują konkretne pieniądze. Jeśli więc szukasz alternatywy, koniecznie zainwestuj w… zielony ogórek. Warzywo przekrój na pół i włóż do zamrażarki. Gdy pokryje je szron, wyciągnij i przyłóż na kilka chwil pod oczy. Następnie masuj nim twarz.

Przeczytaj też: 5 codziennych nawyków, które odbierają Ci urodę

Dlaczego zielony ogórek to najlepsze narzędzie do walki z opuchnięciami i sińcami? Ponieważ doskonale nawilża i odżywia skórę. A wszystko to dlatego, że zawiera w sobie dużo wody i witamin A, B, C, E i K. Pamiętaj jednak, że to zimno wygrywa z opuchnięciami, dlatego możesz taki masaż wykonać kosmatkami lodu czy zmrożoną łyżeczką. Niemniej, sięgając po ogórka dostarczasz cerze dodatkową porcję nawilżenia i cennych składników.

 

 

@audrajeang

#eyeslipsface #frozencucumberhack #skincare #skin #skinhacksathome #undereyebags #acne #acnetreatment

♬ Pretty Girl - Clairo

Polecane wideo

Influencerka przełamuje wizerunek idealnego Instagrama. Jej zdjęcia są hitem Sieci
Influencerka przełamuje wizerunek idealnego Instagrama. Jej zdjęcia są hitem Sieci - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie