Tak wygląda „najseksowniejszy kapitan świata”. O rejsie z nim marzą miliony kobiet

Prezentuje się świetnie zarówno w mundurze, jak i bez niego.
Tak wygląda „najseksowniejszy kapitan świata”. O rejsie z nim marzą miliony kobiet
Fot. Instagram.com (@capitano.maurice)
21.09.2021

Rejs luksusowym statkiem w egzotyczne miejsce? Dla wielu osób właśnie tak wygląda scenariusz idealnych wakacji. A jeśli dodać do tego kapitana, który został okrzyknięty najseksowniejszym na świecie? O takiej podróży marzą miliony kobiet. 

Zobacz również: Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski

Wszystko za sprawą Maurice’a Laaßa, niesamowicie przystojnego kapitana, który robi prawdziwą furorę w mediach społecznościowych. Niestety Capitano Maurice nie steruje statkami wycieczkowymi, ale mimo to robi oszałamiającą karierę na Instagramie. 

Maurice Laaß to najprzystojniejszy kapitan na świecie 

Maurice Laaß pochodzi z Niemiec i jest porucznikiem tamtejszej marynarki wojennej. Jego profil na Instagramie obserwuje już ponad 405 tys. fanów. 

Capitano Maurice swoją pasję do pływania po oceanach zawdzięcza dziadkowi. To właśnie z nim jako mały chłopiec sklejał modele okrętów. Parę lat później postanowił wstąpić do marynarki. 

Dzięki pracy na statkach Maurice ma możliwości podróżowania w najbardziej egzotyczne miejsca na świecie, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Kapitan często publikuje zdjęcia z pięknych plaż, przy okazji chwaląc się idealnie wyrzeźbionym ciałem. Jak sam mówi, poza okrętami i podróżowaniem jego pasją jest także fitness i treningi. 

Niestety nie mamy dobrej wiadomości dla wszystkich fanek przystojnego kapitana – jego serce jest już zajęte. Maurice spotyka się z pilotką Madeleine Schneider-Weiffenbach. Połączyło ich przede wszystkim wspólne zamiłowanie do podróży. 

Jak wygląda “najseksowniejszy kapitan na świecie”? Zajrzyjcie do naszej galerii, aby się o tym przekonać. Wybrałybyście się na rejs na dowodzonym przez niego statku? 

Polecane wideo

Waga i wzrost uczestników „Top Model”. Kto powinien wygrać?
Waga i wzrost uczestników „Top Model”. Kto powinien wygrać? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie