Waży 440 kg i szuka miłości. Dla kandydatki na żonę ma ścisłe wymagania

Odrzucił już 300 adoratorek.
Waży 440 kg i szuka miłości. Dla kandydatki na żonę ma ścisłe wymagania
Fot. Instagram.com (@khanbabahulk)
14.09.2021

28 lat, 440 kg żywej wagi, 2 metry wzrostu i 10 tys. kalorii dziennie – tak w liczbach przedstawia się Arbab Khizer Hayat, znany bardziej jako Khan Baba. Mówią o nim także “Pakistański Hulk”, ponieważ mężczyzna uchodzi za jednego z najsilniejszych ludzi na całym świecie. 

Zobacz również: 185 cm wzrostu i egzotyczna uroda. Oto najprzystojniejszy mężczyzna na świecie

Khan Baba pochodzi z pakistańskiej prowincji Madran i zdobył wielką popularność w mediach społecznościowych. Potężny 28-latek jest w stanie podnieść niemalże każdy ciężar, w tym motocykl czy samochód, a nawet przeciągnąć ciężarówkę. By utrzymać formę Khan Baba zaczyna każdy dzień od spożycia 36 jajek. W jego menu wchodzi też 3 kg mięsa oraz 5 litrów mleka. 

Khan Baba waży 440 kg i szuka żony. Ma konkretne wymagania

Ale ostatnio o “Pakistańskim Hulku” zrobiło się głośno nie ze względu na jego posturę, ale na poszukiwania miłości - do tej pory niestety bezskuteczne. Arbab Khizer Hayat marzy o tym, aby się ustatkować, jednak żadna z 300 kobiet, które do tej pory starały się o jego względy, nie spełniała jego kryteriów. A te są dość wyjątkowe. 

Przede wszystkim przyszła żona siłacza musi ważyć co najmniej 100 kg. 

Potrzebuję ciężkiej żony, żebym przypadkiem jej nie skrzywdził. Wszystkie kobiety, które chciały za mnie wyjść były za chude 

- mówił Arbab, cytowany przez portal timesnownews.com. 

Ponadto kandydatka na żonę dla “Hulka” powinna mieć okazały wzrost (minimum 193 cm), a także być dobrą i sprawną kucharką. Patrząc na dzienny jadłospis Pakistańczyka można łatwo wywnioskować, że przygotowywanie dla niego posiłków to nie lada wyzwanie. 

Zobaczcie, jak wygląda jeden z najsilniejszych i najcięższych mężczyzn na świecie. Myślicie, że uda mu się znaleźć miłość? 

Polecane wideo

Wiktoria z „Hotelu Paradise” zachwyca sylwetką. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej
Wiktoria z „Hotelu Paradise” zachwyca sylwetką. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.09.2021 08:14
ciotka mi mówiła o tabletkach figurena ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ? że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze figurena dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ ciocia schudła aż 14kg.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2021 20:52
Wyglada na 60 lat…
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2021 08:23
Czyli szuka po prostu baby, która będzie stała cały dzień przy garach i przygotowała mu żarcie. 300 kobiet się zgłosiło? Zgroza, że aż tyle jest desperatek. Swoją drogą, jak on tyle żre to strach po nim do kibla wejść…
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie