W „Top Model” pojawiła się transpłciowa uczestniczka. Internauci nie szczędzą jej komplementów

Ma szanse na wygraną?
W „Top Model” pojawiła się transpłciowa uczestniczka. Internauci nie szczędzą jej komplementów
Fot. Instagram.com (@sophia.mokhar)
09.09.2021

Za nami drugi odcinek dziesiątej edycji “Top Model”. Zgodnie z tradycją kolejna odsłona show pokazała zmagania uczestników walczących o to, aby przejść do dalszego etapu programu i zmierzyć się z konkurencją na tzw. boot campie. Widzowie dowiedzieli się też, kto zdobył złoty bilet i tym samym zagwarantował sobie miejsce w domu modeli i modelek bez dalszej walki. 

Zobacz również: Wczoraj jurorzy „Top Model” wręczyli złoty bilet! Kim jest ta szczęściara?

Ale drugi odcinek “Top Model” obfitował w emocje nie tylko ze względu na złoty bilet. Na castingu pojawiła się transpłciowa uczestniczka, która zachwyciła nie tylko jury, ale i internautów. Kim jest Sophia Mokhar i czy zobaczymy ją w kolejnych odsłonach programu? 

„Top Model 10”. Do programu zgłosiła się transpłciowa kobieta  

Sophia Mokhar pochodzi z Białorusi i ma 24 lata. Jak wyznała, ma polskie korzenie, ponieważ jej dziadek pochodził z naszego kraju. 

Sophia przeniosła się do Polski sześć lat temu i czuje się tu naprawdę dobrze. Dopiero po przeprowadzce mogła rozpocząć proces zmiany płci - urodziła się jako chłopiec, ale od zawsze czuła, że tkwi w złym ciele. Wyznała, że jako dziecko każdej nocy kładła się spać z jednym marzeniem – aby obudzić się dziewczynką. 

Sophia zachwyciła jury i przeszła do kolejnego etapu show. Również internauci nie szczędzą jej komplementów i podziwiają jej odwagę. 

Spełniaj marzenia i życzę powodzenia. 

Przepiękna! 

Fajna, ładna, zgrabna. 

To ona powinna dostać zloty bilet. 

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej osoby. Ile trzeba mieć w sobie siły, odwagi i niesamowitej pewności siebie, aby z Białorusi przybyć do Polski, tu wystąpić w programie i wyjść ze swojej strefy intymności. Niesamowite jest to, jak bardzo zaczynamy akceptować siebie, jesteśmy pewni swoich wyborów. Nie bójmy się wychodzić z szaf, mówić o tym, kim jesteśmy. Bądźmy sobą, róbmy swoje, czerpmy z życia, ile jest nam dane. 

- pisali fani na Instagramie.

Jak Sophia zaprezentowała się w “Top Model”? Przekonacie się o tym zaglądając do naszej galerii. Chcielibyście, żeby to ona wygrała program? 

Polecane wideo

Nastolatka robi światową karierę. „Najpiękniejsza twarz, jaką kiedykolwiek zobaczyłem”
Nastolatka robi światową karierę. „Najpiękniejsza twarz, jaką kiedykolwiek zobaczyłem” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.09.2021 12:00
Te zachwyty wynikają że jest piękna jak na transpłciową modelkę a nie piękna w ogóle
odpowiedz

Polecane dla Ciebie