„Top Model”. Na castingu w tajemnicy przed mężem pojawiła się... żona ministra z PiS

„Może mąż się ze mną rozwiedzie” - martwiła się przed kamerami.
„Top Model”. Na castingu w tajemnicy przed mężem pojawiła się... żona ministra z PiS
Fot. Instagram.com (@marysiaschreiber)
02.09.2021

Program “Top Model” powrócił na antenę TVN z kolejną, dziesiątą już edycją. Wczoraj widzowie obejrzeli pierwszy odcinek show, który pokazał zmagania uczestników i uczestniczek marzących o tym, żeby zrobić karierę w modelingu. 

Zobacz również: Tak wygląda pierwsza uczestniczka nowego sezonu „Top Model”. Zdobyła srebrny bilet

Jedną z takich osób była Marianna Schreiber, która prywatnie jest... żoną Łukasza Schreibera, ministra bez teki Rady Ministrów wywodzącego się z Prawa i Sprawiedliwości. Jak wyznała uczestniczka, jej mąż nie miał pojęcia o tym, że zgłosiła się na casting. 

„Top Model”. Do programu zgłosiła się żona ministra PiS 

Marianna Schreiber opowiadała przed kamerami, że jej mąż nie wiedział o jej zgłoszeniu do “Top Model”. Stwierdziła, że tego typu programy są sprzeczne z wyznawanymi przez niego wartościami. 

Dzisiaj mnie nikt nie wspiera. Mąż nic nie wie. Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny. Jest politykiem. Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy 

- mówiła Marianna Schreiber, po czym zażartowała: 

Może mąż się ze mną rozwiedzie. 

Jurorzy postanowili dać żonie ministra szansę i przepuścili ją do kolejnego etapu show. Jednak ta decyzja nie spodobała się części widzów, którzy przypomnieli, że Marianna Schreiber zaistniała w mediach już 3 lata temu, ale raczej nie przedstawiła się w pozytywnym świetle.

W 2018 roku aspirująca modelka zamieściła na Twitterze zdjęcie dziewczyny z tęczową torbą, które opatrzyła homofobicznym podpisem: “Won z mojego miasta”. Wpis został szybko usunięty, a minister Schreiber przeprosił za słowa żony, jednak internauci nie zapomnieli o tej historii. 

 

To ta, która na widok osoby z tęczową flagą napisała na Twitterze: "Won z mojego miasta"? Fajna z niej uczestniczka, taka homofobiczna. 

O tak, dawanie rozgłosu homofobom to jest totalnie to, co powinien robić program “Top Model”.  

Znowu nie sprawdzili przeszłości osób, które biorą do programu. Chyba ktoś o takich homofobicznych poglądach nie powinien być w tym programie 

- pisali widzowie na profilu “Top Model” na Instagramie. 

Sama Marianna Schreiber twierdzi, że artykuły sprzed 3 lat na jej temat to fake newsy.  

Jak zaprezentowała się żona ministra w rządzie PiS na castingu do “Top Model”? Przekonacie się o tym zaglądając do naszej galerii. Myślicie, że ma szansę na karierę w modelingu? 

Polecane wideo

150 cm w biodrach i 86 cm w każdym udzie. Modelka z obrzękiem tłuszczowym robi karierę dzięki swoim kształtom
150 cm w biodrach i 86 cm w każdym udzie. Modelka z obrzękiem tłuszczowym robi karierę dzięki swoim kształtom - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.09.2021 20:39
To stare pruchno z ustami jak glonojad czego właściwie szuka w tym programie? Przecież ona jest pod 40, ten statek pod tytułem "modelka" odpłynął dla niej z 20 pat temu.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie