Siostra Joanny Opozdy skradła całe show na jej ślubie. „Ideał” - piszą internauci

Najpiękniejsze siostry w polskim show-biznesie?
Siostra Joanny Opozdy skradła całe show na jej ślubie. „Ideał” - piszą internauci
Fot. Instagram.com (@missis_alexx)
10.08.2021

Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy bez wątpienia był jednym z najważniejszych wydarzeń 2021 roku w polskim show-biznesie. Historia miłosna jak z filmu romantycznego, plejada słynnych gości i zachwycająca panna młoda w dwóch niesamowitych kreacjach – to wesele będziemy wspominać jeszcze długo. 

Zobacz również: Dwie bajeczne suknie, taniec do „Króla Lwa” i tłum gwiazd. Tak wyglądało wesele Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Ale nie tylko Joanna Opozda skupiła na sobie uwagę mediów i internautów. Można wręcz powiedzieć, że całe show na jej ślubie skradła młodsza siostra, Aleksandra. Po tym, jak do Sieci trafiło ich wspólne zdjęcie wszyscy zadają sobie pytanie: Kim jest ta dziewczyna? 

Tak wygląda siostra Joanny Opozdy. Aleksandra zachwyca urodą 

Co wiadomo o młodszej siostrze Joanny Opozdy? Aleksandra jest uderzająco podobna do żony Antka Królikowskiego i podobnie jak ona zachwyca urodą. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 32 tys. fanów, którzy nie szczędzą jej komplementów. 

Jaka zgrabna. 

Ta figura! 

Ideał. 

Petarda! 

- piszą internauci.  

Wśród komentarzy pojawia się również stwierdzenie, że Joanna i Aleksandra Opozda to najpiękniejsze siostry w polskim show-biznesie. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i dajcie znać, czy zgadzacie się z w tymi opiniami. 

Polecane wideo

Jest tak piękna, że mężczyźni boją się do niej podejść. Ale nie zawsze tak wyglądała
Jest tak piękna, że mężczyźni boją się do niej podejść. Ale nie zawsze tak wyglądała - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.08.2021 11:16
jak schudnąć? moja odpowiedź jest taka, warto stosować do diety suplement figurenaSlim. Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg wieć i każdej pomogą, ale pamietajcie o diecie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie