O jego serce powalczy 13 kandydatów. Oto pierwszy polski „Prince Charming”

Kto zdobędzie względy tego przystojnego „księcia”?
O jego serce powalczy 13 kandydatów. Oto pierwszy polski „Prince Charming”
Fot. Instagram.com (@iamjackjelonek)
08.07.2021

"Finding Prince Charming" to nowe randkowe show, które już niebawem zadebiutuje na platformie player.pl. O serce tytułowego “księcia”, czyli przystojnego singla, powalczy 13 mężczyzn.  

Zobacz również: Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski

Uczestnicy programu zamieszkają w luksusowej willi i będą umawiać się na randki z tytułowym bohaterem. Ten w każdym odcinku będzie eliminował z gry kolejnego mężczyznę. W wielkim finale kawaler do wzięcia podejmie decyzję i wybierze partnera, z którym będzie chciał stworzyć związek. 

Wiadomo już, kim będzie pierwszy polski “Prince Charming”. To model Jacek Jelonek, którego na Instagramie obserwuje ponad 34 tys. fanów, a z dnia na dzień jego popularność rośnie. Co jeszcze wiemy o przystojnym “księciu”? 

Jacek Jelonek. Kawaler z programu „Finding Prince Charming”

Jacek Jelonek to doskonale znane nazwisko w polskim świecie mody. Mężczyzna jest modelem i współpracował z agencją D’Vision. Pracował także na rynkach zagranicznych, m.in. w Mediolanie i w Hiszpanii. Był też producentem sesji zdjęciowych dla magazynu “Gala”. Poza modelingiem Jelonek jest też profesjonalnym dżokejem i architektem krajobrazu. 

Jak wygląda pierwszy polski “Prince Charming”? Przekonacie się o tym zaglądając do naszej galerii. Będziecie oglądać ten program randkowy? 

Polecane wideo

Tak dziś wygląda chłopiec z opakowania Kinder Czekolady. Teraz to dorosły (i przystojny!) mężczyzna
Tak dziś wygląda chłopiec z opakowania Kinder Czekolady. Teraz to dorosły (i przystojny!) mężczyzna - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.07.2021 13:08
ładniutki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.07.2021 12:50
Ciało ma super ale twarz widać że typowy gej. Szkoda że heterycy nie zadbają o kondycje swojego ciała. O razu więcej kobiet mieli by w sypialni.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie