Jest tak piękna, że mężczyźni boją się do niej podejść. Ale nie zawsze tak wyglądała

Jej stare zdjęcia szokują. Czy to naprawdę ta sama osoba?
Jest tak piękna, że mężczyźni boją się do niej podejść. Ale nie zawsze tak wyglądała
Fot. Instagram.com (@ccentino)
11.07.2021

Historia Celine Centino do złudzenia przypomina bajkę o brzydkim kaczątku. Gdy była nastolatką, rówieśnicy wyśmiewali ją z powodu wyglądu. Dziewczyna nosiła aparat ortodontyczny i miała niezbyt korzystną fryzurę, przez co padała ofiarą hejtu i szyderstw. 

Zobacz również: Tak wygląda najpiękniejsza twarz na świecie. Uroda tej 19-latki zwala z nóg

Wszystko zmieniło się, gdy po ukończeniu szkoły Celine zatrudniła się w salonie fryzjerskim i zaczęła oszczędzać pieniądze na operacje plastyczne. W sumie wydała na swój nowy wygląd 20 tys. funtów, czyli ponad 105 tys. zł. Jak przekonuje – inwestycja opłaciła się, ponieważ dziś Celine jest modelką i zarabia krocie dzięki serwisowi FanPage. 

Celine Centino jest zbyt atrakcyjna, żeby znaleźć chłopaka

Do pełni szczęścia 26-latce brakuje tylko jednego - miłości. Jak mówi w rozmowie z mediami, już od 7 lat jest singielką. Twierdzi, że jej uroda onieśmiela mężczyzn, którzy zwyczajnie boją się do niej podejść i zacząć rozmowę. 

Jestem na mieście z przyjaciółmi, a mężczyźni na mnie patrzą i wyglądają, jakby chcieli mnie po prostu pożreć, ale kiedy delikatnie się do nich uśmiecham, aby ich zachęcić by do mnie podeszli, nigdy tego nie robią. 

Faceci mówią, że mam bardzo silną aurę, a kiedy wchodzę do jakiegoś pomieszczenia wyczuwają moją obecność nawet jeśli jeszcze mnie nie zauważyli. 

Celine dodaje, że wielu z jej hejterów z przeszłości próbuje się z nią kontaktować, ale nie odpowiada na ich wiadomości. Jedyne, o czym dziś marzy, to poważny związek. 

Po latach bycia prześladowaną w końcu jestem szczęśliwa i zadowolona z mojego wyglądu. Mam wielu przyjaciół i cudowną rodzinę, ale chciałabym mieć także chłopaka, z którym mogłabym dzielić życie. 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła Celine. Poznajecie ją na zdjęciach z przeszłości? 

Polecane wideo

Naukowcy okrzyknęli ją ideałem piękna. Ciało tej modelki ma doskonałe proporcje
Naukowcy okrzyknęli ją ideałem piękna. Ciało tej modelki ma doskonałe proporcje - zdjęcie 1
Komentarze (83)
Ocena: 4.81 / 5
gość (Ocena: 5) 20.07.2021 22:45
Na tym krańcu świata też jest mocno gorąca czasem temperatura morze podskoczyć do 40 stopni z 5 razy tu można się mocno opalić
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2021 22:44
Pora spać produkty do czyszczenia biorę ze sobą nie będą tu zawalać bo tamte mi się pokończyły i te zabieram ze sobą bo będą mi potrzebne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2021 22:43
Na tym krańcu świata tu to mają więcej zadań niż ja mam u siebie w Polen
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2021 22:42
Aqurius to silna władczyni potrafi mocno ciągnąć fuchy i zadania do tego nawet jak nieraz opadnie z sił to pomorze rodzinie w obowiązkach tak trochę opadlqm. Z sił ale dzięki Bogu zawsze się podniosę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2021 22:30
Niedługo wracam z krańca świata n
odpowiedz

Polecane dla Ciebie