Serial z jego udziałem rozpala wyobraźnię widzów. Poznajcie Adama Demosa, gwiazdę kontrowersyjnego hitu Netflixa

Udowodnił, że nie boi się nagości na ekranie.
Serial z jego udziałem rozpala wyobraźnię widzów. Poznajcie Adama Demosa, gwiazdę kontrowersyjnego hitu Netflixa
Fot. Instagram.com (@adam_demos)
06.07.2021

Zaledwie parę dni po premierze serial “Sex/Life” znalazł się w zestawieniu najchętniej oglądanych produkcji na Netflixie. Widzowie porównują go do takich tytułów jak “50 twarzy Greya” czy “365 dni”, a ich opinie nie są bezpodstawne, bo serial obfituje zarówno w nagość, jak i w odważne sceny erotyczne. 

Zobacz również: Widzowie w szoku po pikantnej scenie w nowym serialu Netflixa. Czy aktor pokazał za dużo?

Serial “Sex/Life” opowiada o Billie (Sarah Shahi), żonie i matce, która wiedzie spokojną egzystencję na przedmieściach, ale ma za sobą szaloną przeszłość. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się dawny kochanek, który ponownie rozpala dawne pragnienia kobiety.

W tę rolę wcielił się australijski aktor Adam Demos, który wzbudza zdecydowanie najwięcej emocji wśród widzów Netflixa. Co wiemy o przystojnym Australijczyku i w jakich innych produkcjach można go oglądać?

Adam Demos. Przystojny aktor z serialu „Sex/Life” na Netflixie

Adam Demos ma 36 lat i pochodzi z Wollongong w Australii. Chociaż aktorstwo interesowało go od dzieciństwa, pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na budowie w firmie swojego ojca. Zapisał się do szkoły aktorskiej dopiero w wieku 23 lat.

Początkowo Demos pojawiał się w niszowych lokalnych produkcjach. Przełom w jego karierze nastąpił w roku 2017, kiedy dostał angaż w słynnym australijskim serialu “Janet King”. Dwa lata później pojawił się na Netflixie u boku Christiny Millian w komedii romantycznej “Miłość pod jednym dachem”.

W serialu “Sex/Life” Adam Demos gra Brada, dawnego kochanka głównej bohaterki, w którą wciela się Sarah Shahi. Co ciekawe, para spotyka się także w życiu prywatnym. Rola w kontrowersyjnej produkcji Netflixa sprawiła, że Australijczyk z dnia na dzień znalazł się na ustach całego świata. Jego popularność na Instagramie wciąż rośnie - na tę chwilę obserwuje go już ponad 375 tys. osób.

Jak wygląda najnowsza gwiazda Netflixa? Przekonacie się o tym, zaglądając do poniższej galerii. Oglądacie serial “Sex/Life”?

Polecane wideo

Tak wygląda „najseksowniejszy nerd na świecie”. To gwiazda randkowego show Netflixa
Tak wygląda „najseksowniejszy nerd na świecie”. To gwiazda randkowego show Netflixa - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 06.07.2021 10:14
Słaby serial i tyle. Popularność zbudowana na kontrowersji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie