Tak wygląda „najseksowniejszy nerd na świecie”. To gwiazda randkowego show Netflixa

Skarży się, że z powodu urody jest niewłaściwie oceniany.
Tak wygląda „najseksowniejszy nerd na świecie”. To gwiazda randkowego show Netflixa
Fot. Instagram.com (@camholmess)
28.06.2021

Programy randkowe przeżywają prawdziwy renesans. Widzowie pokochali takie formaty, jak “Love Island. Wyspa miłości” czy “Hotel Paradise”, które gromadziły przed telewizorami tysiące odbiorców. Wszyscy chcieli się przekonać, czy atrakcyjni single i singielki paradujący przed kamerami w bikini znajdą prawdziwą miłość, czy też znajomości zakończą się wraz z powrotem do szarej rzeczywistości.

Zobacz również: „Sexy Beasts” to najdziwniejszy program randkowy w historii. Netflix sprawdzi, czy miłość rzeczywiście jest ślepa

Popularność randkowych show nie umknęła także Netflixowi, który wyprodukował swój własny format, zatytułowany “Too Hot to Handle”. W odróżnieniu od konkurencyjnych programów uczestnicy tej produkcji próbują powstrzymać się od nawiązania kontaktów cielesnych. Jeśli im się to uda, opuszczą luksusową willę bogatsi o 100 tys. dolarów.

Parę dni temu “Too Hot to Handle” powrócił na Netflixa z kolejnym sezonem, a widzowie poznali nowe grono atrakcyjnych singli i singielek walczących o wielkie pieniądze i prawdziwe uczucie. Zdecydowanie najwięcej emocji wzbudził 24-letni Cam Holmes, który sam o sobie mówi, że jest “seksownym nerdem”.

Cam Holmes: kim jest „seksowny nerd” z „Too Hot to Handle”?

Cam Holmes ma 24 lata i pochodzi z Walii. Jest modelem i trenerem personalnym, a na Instagramie obserwuje go już ponad 108 tys. fanów.

Przed kamerami uczestnik programu stwierdził, że wiele osób ma błędne przekonanie na jego temat.

Ludzie patrzą na moją twarz, patrzą na moje ciało i myślą, że jestem graczem... Ale ja jestem nerdem. Seksownym nerdem.

Zdaniem wielu Cam jest wręcz najseksowniejszym nerdem na świecie. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak prezentuje się najbardziej pożądany uczestnik nowej edycji “Too Hot to Handle”. Rzeczywiście zasługuje na takie miano?

Polecane wideo

Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!”
Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!” - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 29.06.2021 20:39
No w serialu to on się inteligencją nie wykazał...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2021 17:54
hahaha serio??
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2021 13:37
mmmniam piękne ciałko, brałabym ;P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2021 10:22
fajniusi
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 28.06.2021 08:37
On nie jest nerdem, tylko się uważa za takowego. Jest przygłupi i poza ciałem to twarz ma paszczaka z tymi okropnymi włosami. Bleeee! Dziwi mnie nadpalenie tych lasek na niego…
odpowiedz

Polecane dla Ciebie