Tak dziś wygląda chłopiec z opakowania Kinder Czekolady. Teraz to dorosły (i przystojny!) mężczyzna

Po uroczym blondynku nie ma śladu. W jego miejsce pojawił się prawdziwy przystojniak.
Tak dziś wygląda chłopiec z opakowania Kinder Czekolady. Teraz to dorosły (i przystojny!) mężczyzna
Fot. Instagram.com (@joshbateson)
11.06.2021

Jego twarz znają wszyscy, ale większość osób nie ma pojęcia, kim jest – ani też się nad tym nie zastanawia. Gdyby jednak pokazać zwykłym przechodniom jego zdjęcie, wszyscy bez większego problemu odpowiedzieliby, że fotografia przedstawia uśmiechniętego chłopca z opakowania słynnej Kinder Czekolady. Jego twarz stała się wręcz nierozerwalna z popularną słodką przekąską. 

Zobacz również: Po metamorfozie wyglądają jak kobiety 10/10. Zobacz ich spektakularną przemianę

Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że fotografia chłopca trafiła na opakowania “kinderków” już 16 lat temu. Mały model miał wówczas zaledwie 11 lat. Dziś to dorosły, 27-letni i, zdaniem wielu, niezwykle przystojny mężczyzna. Jak zmienił się Josh Bateson, chłopiec z opakowania Kinder Czekolady? 

Jak dziś wygląda chłopiec z Kinder Czekolady? Josh Bateson ma 27 lat 

Dziś Josh Bateson w niczym nie przypomina uroczego blondynka, jakiego kojarzymy z czekoladek Kinder. Brytyjczyk zapuścił włosy i brodę, a większość osób zupełnie nie powiązałaby go ze słynnym zdjęciem.  

Bateson porzucił modeling i dziś skupia się na karierze influencera. Na Instagramie obserwuje go ponad 121 tys. osób. Ze zdjęć, jakie publikuje na swoim profilu wynika, że ceni sobie markowe ubrania i dodatki, luksusowy styl życia i uwielbia zagraniczne podróże. 

Jak dziś wygląda chłopiec z Kinder Czekolady? Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się o tym na własne oczy. Rozpoznalibyście go? 

Polecane wideo

Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski
Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie