Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski

Pokonał aż 23 rywali. Zasłużył na zwycięstwo?
Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski
Fot. Instagram.com (@kuba.kowalewski)
08.06.2021

Co roku kilkudziesięciu mężczyzn walczy o miano najprzystojniejszego Polaka, czyli tytuł Mistera Polski. W tegorocznej gali finałowej zmierzyło się 24 kandydatów, ale zwyciężyć mógł tylko jeden z nich.  

Zobacz również: Internautki rozczarowane nowym Misterem Polski 2019: „Nic specjalnego”

Wczoraj poznaliśmy wyniki jury – Misterem Polski 2020 został Jakub Kowalewski. Co wiadomo o nowym najprzystojniejszym mężczyźnie w naszym kraju? 

Mister Polski 2020 to Jakub Kowalewski. Co o nim wiemy? 

Jakub Kowalewski ma 26 lat i pochodzi ze Szczecinka. Z jego profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 15 tys. fanów dowiadujemy się, że pasjami nowego Mistera Polski są modeling, treningi na siłowni oraz podróżowanie po świecie. 

Sam Jakub Kowalewski tak skomentował swoje zwycięstwo w konkursie: 

Pełno jest tutaj chłopaków, którzy zasłużyli na ten tytuł, widać to po ich sylwetkach i tym, jak się prezentowali. Cieszę się, że to ja zostałem tym tytułem wyróżniony, ale jeszcze to do mnie nie dociera. 

Jak wygląda Mister Polski 2020? Możecie go podziwiać w naszej galerii. Zasłużył na miano najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce? 

Polecane wideo

Tak wygląda pierwsza uczestniczka nowego sezonu „Top Model”. Zdobyła srebrny bilet
Tak wygląda pierwsza uczestniczka nowego sezonu „Top Model”. Zdobyła srebrny bilet - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.06.2021 09:31
Wyglada na co najmniej 35 lat.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.06.2021 14:00
Już widzę że to typowy pustostan skoro jego pasją jest modeling, ćwiczenia na siłowni i podróże po świecie. Męskiej pracy się nie dało znaleźć, tylko wdzięczenie przed obiektywem pozostaje. Ćwiczenia na siłowni mogą być drogą do osiągnięcia zdrowia a nie udawaniem że to jest pasja. A podróże to raczej odpoczynek od ciężkiej pracy na który trzeba zarobić. Wdzięczenie się przed aparatem nie jest ciężką (męską) pracą.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 08.06.2021 11:54
Przepis na modela w Polsce? Ciemny kolor włosów, do tego obowiązkowo wąs z brodą i fryzura na sarmatę. Tak samo wygląda ten cały Maślak i tak samo wygląda ten Massimo czy jak mu tam. Zwykłe promowanie facetów od szablonu.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie