Tak wygląda pierwsza uczestniczka nowego sezonu „Top Model”. Zdobyła srebrny bilet

Jej uroda zachwyciła internautów. Dostała najwięcej głosów.
Tak wygląda pierwsza uczestniczka nowego sezonu „Top Model”. Zdobyła srebrny bilet
Fot. Instagram.com (@anksana)
08.06.2021

Już na początku jesieni widzowie będą mogli oglądać nową, dziesiątą edycję programu “Top Model”. Castingi do telewizyjnego show ruszyły już w marcu, a oprócz nich internauci ponownie dostali możliwość wyboru uczestnika lub uczestniczki, która otrzyma wyjątkowe wyróżnienie - srebrny bilet.

Zobacz również: Uczestnicy „Top Model” szaleją na jej punkcie: „Wszyscy zakochani w Patrycji”

Srebrny bilet oznacza, że dana osoba nie musi stawiać się na oficjalnych castingach – automatycznie przechodzi do etapu bootcampu, w ramach którego zostanie wyłoniona finałowa grupa uczestników, która zamieszka w domu modeli i modelek. Nagroda jest przyznawana osobie, która zdobędzie najwięcej głosów w internetowym głosowaniu.

„Top Model 10”. Srebrny bilet otrzymała Anna Szczepańska

W nowym sezonie “Top Model” decyzją widzów srebrny bilet otrzymała Anna Szczepańska. Jak czytamy na oficjalnej stronie programu, modelka ma 30 lat i pochodzi z Krakowa. Ma 183 cm wzrostu i waży 58 kg, a jej wymiary to 87/63/90.

W przeszłości Anna pracowała już jako modelka i teraz chciałaby ponownie wrócić do swojej pasji. Aktualnie zajmuje się produkcją teledysków muzycznych. Jej zainteresowania to gra w tenisa, pływanie i joga. Ma też ukochanego psa Hermesa, z którym codziennie chodzi na 10-kilometrowe spacery.

Jak wygląda pierwsza uczestniczka 10. edycji “Top Model” i posiadaczka srebrnego biletu? Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się, czym ujęła internautów i pokonała konkurencję.

Polecane wideo

Jej zniewalająca uroda przyćmiła całą Eurowizję. Kim jest Stefania Liberakakis?
Jej zniewalająca uroda przyćmiła całą Eurowizję. Kim jest Stefania Liberakakis? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.06.2021 07:02
58 kg to mam przy 158cm wzrostu i wcale nie wyglądam na kaszalota. 58 przy 183...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.06.2021 12:03
183 cm i 58 kg? Przecież to gruba niedowaga. Ze skrajności w skrajność. Niektórzy projektanci już na swoje pokazy nie przyjmują modelek z bmi poniżej 18.5. Uważam, że w tego typu programach powinno być kryterium min 18. Jej obecne bmi już może być podstawą do stwierdzenia anoreksji z medycznego punktu wkdzenia. Oczywiście trzeba spelnic inne kryteria anorexia nervosa, ale z bmi się łapie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie