Wypróbowała modny trik urodowy z TikToka. „Wylądowałam w szpitalu z czasową utratą wzroku”

„Zostawcie takie rzeczy profesjonalistom” - apeluje na Instagramie.
Wypróbowała modny trik urodowy z TikToka. „Wylądowałam w szpitalu z czasową utratą wzroku”
Fot. Instagram.com (@tillywhitfeld)
12.05.2021

TikTok to nieustające źródło różnego rodzaju sztuczek i trików, które mają ułatwić nam życie. Znajdziemy tam mnóstwo prostych przepisów na pyszne dania, pomysły na oryginalne stylizacje, a także triki urodowe. Wiele z nich okazuje się naprawdę przydatnych. 

Zobacz również: Wysmarowała całą twarz szminką. Efekt? Idealny makijaż!

Niestety niektóre triki z TikToka mogą przynieść więcej szkody niż pożytku, a nawet przysporzyć poważnych problemów zdrowotnych. Ostatnio na własnej skórze przekonała się o tym młoda gwiazda australijskiego “Big Brothera”. Dopiero niedawno pokazała zdjęcia ilustrujące skalę problemów, jakich nabawiła się próbując odtworzyć popularną urodową sztuczkę z TikToka. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez T I L L Y 🍒 (@tillywhitfeld)

Tilly Whitfield odtworzyła trik urodowy z TikToka. Prawie straciła wzrok 

21-letnia Tilly Whitfield była uczestniczką australijskiego programu “Big Brother”. Ostatnio wstawiła na swój profil na Instagramie serię zdjęć, na których jej cała twarz jest pokryta czerwonymi ranami. Dziewczyna wyjaśniła przyczynę tych szpecących zmian na skórze. 

Do wszystkich, którzy pytają, dlaczego w programie ciągle mam na twarzy maseczkę z niebieskiej glinki – tak wyglądała moja twarz na tydzień przed wejściem do domu Wielkiego Brata i dlatego zawsze miałam na sobie makijaż, a moja cera była zawsze zakryta. 

To wynik próby usunięcia strupów, których nabawiłam się podczas odtwarzania triku urodowego, który zobaczyłam na TikToku dwa miesiące przed “Big Brotherem”.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez T I L L Y 🍒 (@tillywhitfeld)

Ale efekt nieudanego zabiegu to nie tylko nieestetyczne rany. Okazało się, że Tilly cudem uniknęła permanentnego uszczerbku na zdrowiu. 

Proszę, proszę, nie wykonujcie żadnych procedur urodowych w domu lub samemu. Ja wylądowałam w szpitalu z czasową utratą wzroku w związku z opuchlizną i byłam bardzo chora przez infekcję. Nie wspominając już o tym, że moją twarz z trudem można było rozpoznać. Zostawcie takie rzeczy profesjonalistom 

- apelowała Tilly. 

Jak wyjaśniła uczestniczka “Big Brothera, trik z TikToka polegał na domowej akupunkturze, czyli na wbijaniu igieł w skórę twarzy. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak podpisać się pod apelem Australijki. 

Zobacz również: Makijaż na skórze z problemami to prawdziwe wyzwanie. Ten artysta nie boi się ryzyka!

Polecane wideo

Instagram kontra rzeczywistość. Wszyscy zastanawiają się, jak TAK NAPRAWDĘ wygląda jej figura
Instagram kontra rzeczywistość. Wszyscy zastanawiają się, jak TAK NAPRAWDĘ wygląda jej figura - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 12.05.2021 19:56
Zjebp.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie