Przystojny medyk rzucił pracę po upokarzającej podwyżce. Dziś zarabia krocie dzięki fanom w Internecie

W miesiąc wzbogacił się o kwotę, na którą wcześniej pracował ponad rok.
Przystojny medyk rzucił pracę po upokarzającej podwyżce. Dziś zarabia krocie dzięki fanom w Internecie
Fot. Instagram.com (@jambocowe)
22.04.2021

Ratują ludzkie zdrowie i życie, niejednokrotnie pracują po kilkanaście godzin dziennie, a o dłuższym urlopie czy wakacjach często mogą tylko pomarzyć. Mimo to pracownicy służby zdrowia, czyli lekarze, pielęgniarki czy ratownicy medyczni i inny personel szpitalny zarabiają pieniądze, które ledwo zapewniają im godziwe życie. 

Zobacz również: Wkrótce pożegnamy się z maseczkami? Jest nieoficjalna data ich zniesienia

Taka sytuacja nie jest normą tylko w Polsce. Ostatnio brytyjski rząd rozwścieczył pracowników tamtejszej służby zdrowia zapowiedziami podwyżek, które miałyby wynieść... zaledwie 1 proc.  

W tym momencie 23-letni James Cowe powiedział “dość”. Młody medyk postanowił rzucić pracę, a dziś zarabia nieporównywalnie większe pieniądze dzięki fanom w Internecie. 

James Cowe rzucił pracę medyka. Zarabia krocie dzięki fanom w Sieci 

James przez 6 lat pracował jako asystent medyczny. Pomagał głównie osobom w podeszłym wieku, zwłaszcza tym z demencją oraz pacjentom, którzy powoli żegnali się z życiem. Za swoją pracę, która przeważnie obejmowała trzy 12-godzinne dyżury tygodniowo, po odjęciu podatku James otrzymywał zaledwie 1 tys. funtów miesięcznie. 

Zarówno ja, jak i moi koledzy po fachu poczuliśmy się urażeni i rozczarowani zapowiedzią rządu, zwłaszcza że w pandemii pracowaliśmy naprawdę ciężko. Tydzień później zdecydowałem się odejść. Przez długi czas próbowałem związać koniec z końcem z powodu niskiej pensji, przez co wpadłem w długi i musiałem pożyczać pieniądze od rodziny, żeby być w stanie utrzymać się do końca miesiąca 

- mówił medyk w rozmowie z portalem ladbible.com. 

Ale kwestie finansowe nie były jedynym powodem, dla którego James postanowił rzucić pracę. 

Niskie zarobki, olbrzymie przeciążenie, niedobór personelu i ogólnie niskie morale – wraz z początkiem pandemii to wszystko zaczęło mieć negatywny wpływ na moje zdrowie psychiczne (...). Mimo wszystko była to trudna decyzja, ponieważ nawiązałem bliskie relacje z resztą pracowników i z pacjentami. 

James znalazł nowy, coraz popularniejszy sposób na wzbogacenie się - założył profil na stronie onlyfans.com. W zaledwie miesiąc zarobił ponad półtora raza więcej niż wynosiła jego pensja w służbie zdrowia – i nie chodzi o wynagrodzenie miesięczne, ale o zarobki w skali całego roku 

Były medyk cieszy się popularnością także na Instagramie, gdzie obserwuje go już prawie 37 tys. osób. Co sądzicie o jego decyzji i nowym sposobie utrzymania się? 

Polecane wideo

Do tego przystojnego lekarza ustawiają się długie kolejki. W dodatku ma polsko brzmiące nazwisko!
Do tego przystojnego lekarza ustawiają się długie kolejki. W dodatku ma polsko brzmiące nazwisko! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie