Jest jednym z najpopularniejszych facetów na Tinderze. Zdradził bezbłędny sposób na tysiące dopasowań

Na widok tego przystojniaka nikt nie przesuwa kciukiem w lewo.
Jest jednym z najpopularniejszych facetów na Tinderze. Zdradził bezbłędny sposób na tysiące dopasowań
Fot. Instagram.com
09.04.2021

Popularność aplikacji randkowych szybko uświadomiła nam przede wszystkim jedno - zupełnie jak w prawdziwym życiu jedni radzą sobie w nich lepiej, a inni nieco gorzej. Podczas gdy niektórzy użytkownicy mogą przebierać w dopasowaniach i co chwilę umawiają się na nowe randki, inni miesiącami nie potrafią się z nikim “zmatchować”. 

Zobacz również: Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą

Na brak dopasowań z pewnością nie może narzekać 27-letni James Langton. Mężczyzna został uznany za jednego z najpopularniejszych użytkowników Tindera, a konkretnie trafił do zestawienia “Top 30 List of Most Swiped Right”. James postanowił zrobić dobry użytek z tego sukcesu i regularnie dzieli się z innymi swoim sposobem na jak największą liczbę dopasowań. 

James Langton, jeden z najpopularniejszych facetów na Tinderze 

James zdradził swój sekret w rozmowie z mediami. Okazuje się, że jest on banalnie prosty. 

Myślę, że to kombinacja wszystkiego, przede wszystkim zdjęć, które opowiadają jakąś historię oraz opisu, który zawiera konkretne informacje i “wezwanie do działania”, czyli powód, dla którego ktoś powinien się ze mną zmatchować i do mnie napisać. 

Ale to nie wszystko. Rozchwytywany singiel poradził też, aby używać Tindera na komputerze, a nie na smartfonie – jego zdaniem to zwiększa popularność danego profilu. A jeśli mowa o profilu, powinien on być uzupełniony w 100 procentach i zawierać linki do innych kont w mediach społecznościowych.  

Zdaniem Jamesa warto też włączyć funkcję “ostatniej aktywności”, tak aby inni użytkownicy widzieli, że niedawno logowaliśmy się w portalu. Dzięki temu rosną szanse na sparowanie, ponieważ niedawna aktywność sugeruje, że jesteśmy w pobliżu i gotowi do rozmowy. 

James zdradził też jakimi kryteriami na Tinderze kieruje się on sam. 

Sparuję się z kimś tylko wtedy, gdy ta osoba spełni kryterium, które brzmi: “Czy byłbym zadowolony, gdyby ta osoba siedziała na przeciwko mnie w barze?”. Jeśli odpowiedź brzmi tak, przesuwam kciukiem w prawo. 

Zobaczcie, jak prezentuje się jeden z najbardziej rozchwytywanych singli na Tinderze. Zasłużył na to miano? 

Polecane wideo

„Tinder usunął moje konto, bo jestem zbyt atrakcyjna”. Nikt nie wierzy, że 26-latka jest tak idealna
„Tinder usunął moje konto, bo jestem zbyt atrakcyjna”. Nikt nie wierzy, że 26-latka jest tak idealna - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 26.04.2021 08:42
taki popularny a na stałe nikogo nie ma jeszcze. czyli wygląd to nie wszystko albo umawia się tylko w jednym celu. nie ma się czym chwalić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie