Włosy są im zbędne. Powstał ranking najprzystojniejszych łysych mężczyzn na świecie

Zdaniem fanek łysina to ich największy atut.
Włosy są im zbędne. Powstał ranking najprzystojniejszych łysych mężczyzn na świecie
Fot. Instagram.com
03.04.2021

Wielu mężczyzn boi się tej chwili i gdyby tylko byli w stanie to odsunęliby ją w czasie tak długo, jak to tylko możliwe. Niestety natury i genów nie da się oszukać. Jeśli ktoś ma predyspozycje do łysienia trzeba liczyć się z faktem, że prędzej czy później włosy zaczną się przerzedzać i wypadać. 

Zobacz również: Ta aplikacja randkowa to wybawienie dla tysięcy osób. Zmienia ich przypadłość w wyjątkowo atrakcyjną cechę

Czy to powód do kompleksów i zmartwienia? Niekoniecznie. Łysienie jest dość powszechną przypadłością. Co więcej, wśród kobiet nie brakuje miłośniczek całkowicie gładkiej głowy. Najlepszym dowodem na to, że łysi panowie cieszą się wielkim powodzeniem jest najnowszy ranking najprzystojniejszych, a właściwie najseksowniejszych mężczyzn na świecie. Żaden z nich nie posiada owłosienia na głowie, a wzdychają do nich miliony wielbicielek. 

Ranking najseksowniejszych łysych mężczyzn na świecie 2020 

Ranking najseksowniejszych mężczyzn na świecie został opracowany przez ekspertów z Longevita, placówki zajmującej się chirurgią kosmetyczną. Zestawienie zostało opracowane na podstawie danych udostępnionych przez Google. Analitycy zbadali, jak często słynni łysi mężczyźni byli określani jako “seksowni” w różnych artykułach, które można znaleźć w Sieci. Ten komplement został użyty wobec zwycięzcy rankingu aż 17,6 mln razy! Co więcej, zostawił on konkurencję daleko w tyle, bo zdobywca drugiego miejsca otrzymał “tylko” 8,8 mln pochlebnych komentarzy ze względu na swoją łysinę. 

Którzy słynni łysi mężczyźni zostali uznani za najseksowniejszych na świecie? Odpowiedzi szukajcie w naszej galerii.  

Polecane wideo

Jak wyglądają partnerki najprzystojniejszych facetów na świecie?
Jak wyglądają partnerki najprzystojniejszych facetów na świecie? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.05.2022 19:28
Kiedys przyszedl do mnie gostek 30 latni z broda i łysy jak kolano … mowiac ze nie chce miec zmarszczek . Pod broda widoczne byly plamy po tradziku … Pomydlslam wtedy “ gosciu boisz sie zmarszczek a Nic nie robisz z tradzikiem i łysina, ktora Cie postarza “
odpowiedz
Autobus123 (Ocena: 5) 04.04.2021 15:25
A gdzie Łysy z Brazzers
odpowiedz

Polecane dla Ciebie