Odciął sobie uszy i nos, a ciało pokrył tatuażami. Powód? Chce być kosmitą

To jeszcze wcale nie koniec jego szokującej przemiany.
Odciął sobie uszy i nos, a ciało pokrył tatuażami. Powód? Chce być kosmitą
Fot. Instagram.com (@the_black_alien_project)
24.03.2021

Niektórzy ludzie już od wczesnego dzieciństwa mają poczucie, że urodzili się w złym ciele. To sprawia, że czują się uwięzieni i pragną się z niego uwolnić i wreszcie być sobą. Po latach udręki wielu z nich często decyduje się na terapię hormonalną i zmianę płci. 

Zobacz również: Nazywa siebie „kosmitą” i dokładnie tak wygląda. Najpierw zmienił płeć, a teraz...

Są też ludzie, którzy nie utożsamiają się z żadną płcią, a nawet tacy, którzy nie czują przynależności do rasy ludzkiej. Do takich osób zalicza się m.in. Anthony Loffredo, który pragnie w jak największym stopniu upodobnić się do kosmity. W tym celu poddał się serii drastycznych modyfikacji ciała, ale to dopiero początek jego przemiany. 

Anthony Loffredo chce być kosmitą. Odciął sobie uszy i nos 

Anthony Loffredo jest znany w Sieci jako Black Alien, czyli Czarny Kosmita. Prowadzi też konto na Instagramie o nazwie @the_black_alien_project, które obserwuje już ponad 347 tys. osób. Anthony pokazuje na nim, jakim zabiegom modyfikacji ciała poddał się do tej pory, a było ich całkiem sporo.  

Praktycznie całe ciało 32-letniego Francuza, włącznie z głową i twarzą oraz gałkami ocznymi, jest pokryte czarnymi tatuażami. Ponadto Czarny Kosmita usunął sobie nos oraz uszy, a także górną wargę. Zdecydował się też na zabieg wszczepienia implantów podskórnych, co zmieniło kształt jego czaszki, a także na rozszczepienie języka. A to dopiero początek, ponieważ Anthony planuje dalsze modyfikacje, tym razem kończyn, palców i tyłu głowy. Jak wyznał w rozmowie z mediami, chce usunąć skórę i zastąpić ją metalem. 

Jak wygląda Czarny Kosmita? Przekonacie się o tym zaglądając do naszej galerii. Znajdziecie tam również zdjęcia Anthony’ego sprzed przemiany. Co sądzicie o jego metamorfozie? 

Polecane wideo

Najprzystojniejszy chirurg plastyczny na świecie. Ma 31 lat i tłum pacjentek
Najprzystojniejszy chirurg plastyczny na świecie. Ma 31 lat i tłum pacjentek - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 01.09.2022 14:06
Ostatecznie skończy jak Michael Jackson...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.03.2021 17:24
Do cyrku raz-raz!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.03.2021 15:12
Ja pie ole co za gow no
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.03.2021 20:04
Wygląda jak świnia, a nie kosmita.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.03.2021 14:43
Ale kretyn!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie