Piękna influencerka pokazała, jak przytyła podczas lockdownu. „Moje ciało może się zmieniać i to jest okej”

„Nie uważam, że wyglądam źle - zarówno przybieranie na wadze jak i chudniecie jest okej”.
Piękna influencerka pokazała, jak przytyła podczas lockdownu. „Moje ciało może się zmieniać i to jest okej”
Fot. Instagram.com (@negin_mirsalehi)
26.02.2021

Pandemia koronawirusa prawie rok temu zamknęła nas w czterech ścianach i wymusiła zmianę dotychczasowego trybu życia. Wiele osób, które do tej pory regularnie dbały o aktywność fizyczną musiało szukać alternatyw dla siłowni czy zajęć fitness. Nie wszyscy potrafili dostosować swoje treningi do nowej rzeczywistości. 

Zobacz również: Te 3 życiowe wydarzenia sprawią, że na pewno przytyjesz. To wręcz nieuniknione

Wiele osób nie potrafiło znaleźć w sobie motywacji do trenowania i po prostu zaprzestało ćwiczeń fizycznych. Taki zastój często przekładał się na istotne zmiany w sylwetce. To w końcu naturalne, że przy minimalnym ruchu kilogramy zaczynają się odkładać szybciej i łatwiej. Dla wielu osób taka zmiana w wyglądzie była trudna do zaakceptowania. 

Ale nie dla Negin Mirsalehi. Piękna influencerka zamieściła na Instagramie szczery wpis, w którym powiedziała wprost - “tak, przytyłam na kwarantannie”Blogerka zwróciła uwagę na fakt, że wahania wagi i zmiana wyglądu to coś zupełnie normalnego, co nie powinno mieć wpływu na nasze samopoczucie i samoocenę. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi)

Negin Mirsalehi pokazała, jak przytyła podczas kwarantanny 

Negin Mirsalehi zamieściła na Instagramie kolaż dwóch zdjęć w bieliźnie. Pierwsze zostało wykonane przed pandemią koronawirusa, a drugie - już w jej trakcie. Na fotografii można łatwo dostrzec, że influencerka nieco zaokrągliła się w talii i w udachBlogerka opublikowała post w odpowiedzi na komentarze fanów odnośnie zmiany w wyglądzie. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi)

Przed COVID-19 vs. teraz. Wrzucam to zdjęcie, ponieważ dostawałam wiele komentarzy o tym, że moja twarz na wczorajszym filmiku wyglądała nieco inaczej. Niektórzy mówili, że wyglądam jakbym była w ciąży, inni, że zrobiłam sobie jakieś wypełniacze. W rzeczywistości po prostu trochę przytyłam 

(...) Szczerze mówiąc na zdjęciu po lewej czułam się lepiej. Regularnie ćwiczyłam i czułam się dobrze. Na zdjęciu po prawej, które pokazuje, jak aktualnie wyglądam, jest odwrotnie, ale wciąż staram się kochać tę wersję siebie. Nie zawsze jest to łatwe, ale się staram i próbuję pamiętać, że każdy z nas od czasu do czasu przechodzi przez coś takiego i to normalne. Nie uważam, że wyglądam źle - zarówno przybieranie na wadze jak i chudniecie jest okej 

Jakiś czas później Negin zamieściła na Instagramie filmik, na którym w podobny sposób porównuje swoją sylwetkę z czasów przed pandemii oraz obecnie. 

Niektórzy z was myśleli, że skoro nie noszę bluzek odsłaniających brzuch to znaczy, że jestem w ciąży. W rzeczywistości po prostu nie czułam się komfortowo pokazując swoje ciało... Ale potem zrozumiałam, że moje ciało się zmienia i to jest okej. Czasami mogę nie chcieć ćwiczyć i to jest okej. Mogę jeść wszystko, na co mam ochotę - i to jest okej. Prawdopodobnie przejdę w życiu jeszcze przez wiele okresów, gdy moje ciało będzie wyglądać inaczej.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi)

Pod tymi postami udostępnionymi przez Negin pojawiły się setki komentarzy. Internautki dziękowały influencerce za szczerość i racjonalne podejście do wyglądu i zmieniającej się wagi. 

Patrzę na to i nagle już nie czuję się ze sobą tak źle. Dziękuję, że się tym podzieliłaś. 

To bardzo ważne przesłanie. Powinniśmy celebrować nasze ciała we wszystkich fazach i formach. 

Dziękuję. Sprawiłaś, że już nie czuję się sama. 

A wy co sądzicie o tych zdjęciach influencerki? 

Zobacz również: Ten zwyczaj zwiększa ryzyko otyłości aż o 74 proc. Wielu z nas robi tak każdego dnia

Polecane wideo

Ile ważą polskie gwiazdy? Wieniawa, Siwiec, Rubik, Warnke
Ile ważą polskie gwiazdy? Wieniawa, Siwiec, Rubik, Warnke - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.02.2021 22:39
Coooo , i tak jest zaje*ista hahahha o co tu chodzi , chciałabym tak wyglądać
odpowiedz

Polecane dla Ciebie