Tak wyglądają najprzystojniejsi bliźniacy na świecie. Wzdychają do nich 4 mln fanek

Niesamowita kumulacja piękna.
Tak wyglądają najprzystojniejsi bliźniacy na świecie. Wzdychają do nich 4 mln fanek
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dolantwins/)
23.01.2021

Po raz pierwszy zrobiło się o nich głośno w roku 2013, gdy mieli zaledwie 14 lat. Osiem lat później są gwiazdami Internetu, a w mediach społecznościowych śledzą ich miliony fanów i fanek, które marzą o tym, aby zwrócili uwagę właśnie na nie. Mówi się, że Dolan Twins, czyli Ethan i Grayson to najprzystojniejsi bliźniacy na świecie. 

Zobacz również: Oto najseksowniejszy mężczyzna na świecie. Nie miał sobie równych w prestiżowym rankingu

Dziś Ethan i Grayson Dolan mają 21 lat i kontynuują karierę w mediach społecznościowych, głównie za pośrednictwem YouTube’a, gdzie obserwuje ich prawie 11 mln użytkowników. Bliźniacy słyną ze swojego poczucia humoru i nagrywają dla swoich fanów śmieszne filmiki. Na przestrzeni lat byli też twarzami dla wielu słynnych marek. Brali udział m.in. w kampaniach reklamowych Louis Vuitton czy Gucci. Oprócz tego prowadzą swoje własne biznesy, takie jak marka Wakeheart produkująca perfumy i świece zapachowe. 

Ethan i Grayson Dolanowie - najprzystojniejsi bliźniacy świata

Ostatnio Dolan Twins podzielili się z fanami niespodziewaną informacją - bliźniacy postanowili zniknąć z YouTube’a i skupić się na innych projektach. Wielbicielom i wielbicielkom Ethana i Graysona pozostaje ich podcast o nazwie "Deeper With The Dolan Twins", a także prowadzone wspólnie konto na Instagramie @dolantwins.  

W galerii poniżej przekonacie się, dlaczego Ethan i Grayson Dolanowie zasłynęli jako najprzystojniejsi bliźniacy na świecie. Oglądaliście ich filmiki na YouTubie? Będziecie tęsknić?

Polecane wideo

„Christian Grey z XIX wieku”. Ten aktor wywołuje wśród internautek masową histerię
„Christian Grey z XIX wieku”. Ten aktor wywołuje wśród internautek masową histerię - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie