Kiedyś mówiono o niej „żywa lalka”. Dziś znacznie wydoroślała i zachwyca wyglądem

Mała miss ma już 15 lat.
Kiedyś mówiono o niej „żywa lalka”. Dziś znacznie wydoroślała i zachwyca wyglądem
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/officialedenwood)
22.01.2021

Wielkie, okrągłe niebieskie oczy, mały, lekko zadarty nosek, różowe usta i okrągła buzia. Do tego gęste blond loki i niezaprzeczalny wdzięk. Wszystko to sprawiło, że o Eden Wood już od najmłodszych lat mówiono “żywa lalka”.  

Zobacz również: Bez doczepów, licówek, makijażu i opalenizny. Nie uwierzysz, jak naprawdę wygląda mała miss

Przedsiębiorczy rodzice Eden szybko zwietrzyli interes i zrozumieli, że na wyglądzie swojej córki mogą nieźle zarobić. Dlatego też dziewczynka od małego startowała w przeróżnych konkursach piękności - najczęściej z sukcesami. Do dziś jest znana jako jedna z najpopularniejszych małych miss, występowała też w słynnym reality show “Toddlers & Tiaras”, który pokazywał zmagania dziewczynek walczących o koronę najpiękniejszej. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Eden Wood® (@officialedenwood)

Eden Wood była małą miss. Jak wygląda w wieku 15 lat?

Tak było kiedyś. Dziś Eden Wood ma już 15 lat i znacznie wydoroślała. Co ciekawe, wcale nie odeszła z show-biznesu. Aktualnie była mała miss wraz z matką prowadzi własny program zatytułowany “Eden’s World” i pomaga dzieciom zrobić pierwszy krok na drodze do zaistnienia w przemyśle rozrywkowym. Regularnie udziela się też w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie i na TikToku. 

Czy 15-letnia Eden przypomina dziś małą miss? W galerii zobaczycie jej najnowsze zdjęcia. Powinna kontynuować karierę w modelingu? 

Polecane wideo

Tak wyrosły małe miss. Nie dla wszystkich upływający czas okazał się łaskawy
Tak wyrosły małe miss. Nie dla wszystkich upływający czas okazał się łaskawy - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Frelka (Ocena: 5) 23.02.2021 15:59
Wygląda zdecydowanie ładniej, niż w dzieciństwie, nawet jeśli częściowo jest to zasługa jakichś zabiegów, czy operacji plastycznej. Sama nie mam nic przeciwko, też jestem po po operacji krzywej przegrody nosowej, w klinice u dr Anny Olender. Był to mój ogromny kompleks i cieszę się, że udało się to zmienić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie