„Christian Grey z XIX wieku”. Ten aktor wywołuje wśród internautek masową histerię

Serial z jego udziałem bije rekordy popularności na Netflixie.
„Christian Grey z XIX wieku”. Ten aktor wywołuje wśród internautek masową histerię
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/regejean/)
09.01.2021

Jeszcze do niedawna przepustką do wielkiej kariery, sławy i pieniędzy w świecie filmu był angaż u renomowanego, najlepiej hollywoodzkiego reżysera. Dziś wygląda to nieco inaczej. Prawdziwą trampoliną do aktorskiej pierwszej ligi coraz częściej staje się udział w produkcjach NetflixaZ pewnością przekonali się o tym członkowie obsady seriali, które odniosły olbrzymi sukces na tej platformie. 

Zobacz również: „Nie jestem wystarczająco piękna, aby grać w filmach”. Szokujące wyznanie gwiazdy Netflixa

Aktorzy związani z popularnymi produkcjami Netflixa niemalże z dnia na dzień mogą liczyć na wielkie zainteresowanie mediów. Pojawiają się na pierwszych stronach gazet, ich liczba fanów na Instagramie zaczyna lawinowo rosnąć, a nierzadko trafiają też do zestawień “najpiękniejszych” i “najprzystojniejszych”. Nie inaczej stało się w przypadku gwiazdy najnowszego serialu Netflixa, która robi prawdziwą furorę na całym świecie. 

Regé-Jean Page, przystojny aktor z serialu „Bridgertonowie” 

Mowa o serialu Bridgertonowie, czyli ekranizacji bestsellerowej powieści autorstwa Julii Quinn. To produkcja kostiumowa, której akcja rozgrywa się w Anglii w pierwszej połowie XIX wieku, a jej fabułę można streścić w zaledwie paru słowach - wyższe sfery, bale, intrygi oraz... romanse, romanse, romanse. 

Główną bohaterką “Bridgertonów” jest młodziutka Daphne Bridgerton, która właśnie oficjalnie debiutuje w towarzystwie i rozpoczyna poszukiwania idealnego kandydata na męża. Tymczasem do Londynu wraca przystojny książę Hastings, najbardziej pożądana partia wśród wyższych sfer. Wkrótce Daphne i książę rozpoczynają niebezpieczną grę... 

Widzowie Netflixa z miejsca pokochali “Bridgertonów” i ocenili, że to idealne połączenie powieści Jane Austen, “Plotkary” i... “50 twarzy Greya”. Miliony internautek straciły głowę dla serialowego księcia, którego sportretował Regé-Jean Page. Co wiemy o tym przystojnym aktorze? Najważniejsze informacje na jego temat znajdziecie w galerii poniżej. Oglądacie serial “Bridgertonowie”? 

Polecane wideo

Francuski przystojniak z Netflixa, dla którego dziewczyny tracą głowę. Kim jest Lucas Bravo?
Francuski przystojniak z Netflixa, dla którego dziewczyny tracą głowę. Kim jest Lucas Bravo? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie