Tak wygląda najpiękniejsza twarz na świecie. Uroda tej 19-latki zwala z nóg

Aż trudno uwierzyć, że ktoś tak idealny istnieje naprawdę.
Tak wygląda najpiękniejsza twarz na świecie. Uroda tej 19-latki zwala z nóg
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/yaelshelbia)
05.01.2021

Podobnych rankingów powstaje całe mnóstwo, ale ten organizowany przez TC Candler jest wyjątkowo prestiżowy. Serwis co roku publikuje swoją listę najpiękniejszych twarzy na świecie - z podziałem na kobiety i mężczyzn. Zestawienie pojawia się już od 30 lat, a oceny kandydatów dokonują niezależni krytycy z całego świata. 

Zobacz również: Polka walczy o tytuł najpiękniejszej twarzy 2020 roku. To jej kolejna nominacja

W zeszłym roku za kobietę o najpiękniejszej twarzy na świecie została uznana tajwańska piosenkarka Chou Tzu-yu, znana też jako Tzuyu. W tym roku jury doceniło 19-latkę pochodzącą z Izraela. I trudno kwestionować ten wybór, ponieważ jej uroda jest wprost oszałamiająca. 

Najpiękniejsza twarz na świecie roku 2020 

W rankingu TC Candler tytuł najpiękniejszej kobiety świata roku 2020 powędrował do Yael Shelbii Cohen. 19-latka robi międzynarodową karierę jako modelka. Izraelska piękność pojawiła się w prestiżowym zestawieniu już trzeci rok z rzędu, a rok temu zajęła w nim drugie miejsce. 

Yael Shelbia wzbudza zainteresowanie nie tylko ze względu na urodę, ale także na swoje pochodzenie. Dorastała w ortodoksyjnej rodzinie żydowskiej, przestrzega zasad koszerności oraz świętuje szabat. Obecnie Shelbia odbywa obowiązkową służbę wojskową w izraelskiej armii. 

W galerii poniżej przekonacie się, dlaczego tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie trafił właśnie do Yael. Jak oceniacie decyzję jury? 

Polecane wideo

„Najbardziej fotogeniczna rodzina na świecie”. Ich zdjęcia to kumulacja piękna
„Najbardziej fotogeniczna rodzina na świecie”. Ich zdjęcia to kumulacja piękna - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.01.2021 16:46
Sam syfiasty spam w kometarzach. Ktoś tego pilnuje?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.01.2021 09:16
jak schudnąć? moja odpowiedź jest taka, warto stosować do diety suplement figurena. Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg wieć i każdej pomogą, ale pamietajcie o diecie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2021 20:48
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię........ 𝙬𝙤𝙧𝙠𝙧𝙚𝙫𝙞𝙚𝙬𝙨10.𝙘𝙤𝙢
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2021 15:04
https://www.kozaczek.pl/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie