Miliony kobiet zazdrościły jej idealnej figury. Teraz nie chcą na nią patrzeć, bo...

Po dwóch ciążach wygląda trochę inaczej.
Miliony kobiet zazdrościły jej idealnej figury. Teraz nie chcą na nią patrzeć, bo...
źródło: Instagram (instagram.com/emilyskyefit)
02.01.2021

Jeszcze do niedawna - chodzący ideał. Dziś - często obiekt niewybrednych żartów, bezlitosnej krytyki, a nawet współczucia. Emily Skye to jedna z pierwszych i najpopularniejszych modelek fitness na Instagramie.

Zobacz również: Naukowcy znaleźli kobietę idealną. To ona ma mieć doskonałe wymiary

Co takiego zrobiła, że podpadła wielu ze swoich 2,5 mln obserwatorów? Zaszła w ciążę. Młoda mama nie wróciła na siłownię zaraz po porodzie, a płaski niegdyś brzuch z widocznym sześciopakiem wygląda dziś trochę inaczej.

„Fani” zarzucają jej, że zrujnowała swoje ciało. Wytykają rozstępy, cellulit i odstające boczki. Ona na szczęście zachowuje zdrowy dystans i jest po prostu sobą. Piękną kobietą, która wydała na świat dwa nowe życia.

W galerii zobaczysz jej przemianę.

Zobacz również: Jak naprawdę wygląda brzuch po urodzeniu czworaczków? Wreszcie ktoś to pokazał

Polecane wideo

Naukowcy znaleźli kobietę idealną. To ona ma mieć doskonałe wymiary
Naukowcy znaleźli kobietę idealną. To ona ma mieć doskonałe wymiary - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.01.2021 18:04
Czasami kobiety są bardzo zazdrosnę, nie wyrozumiałe oraz nienawistne w stosunku do innych kobiet . Najlepiej by ktoś inny nie był lepszy lub nie miał lepiej.
odpowiedz
PamelaAcker (Ocena: 5) 02.01.2021 17:32
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię....... 𝗐𝗈𝗋𝗄𝗋𝖾𝗏𝗂𝖾𝗐𝗌𝟣𝟢.𝖼𝗈𝗆
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.01.2021 11:18
jak schudnąć? moja odpowiedź jest taka, warto stosować do diety suplement figurena. Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg wieć i każdej pomogą, ale pamietajcie o diecie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie