Pokazała, co pandemia zrobiła z jej ciałem. Internauci nie przebierają w słowach

Takiej metamorfozy na TikToku jeszcze nie było.
Pokazała, co pandemia zrobiła z jej ciałem. Internauci nie przebierają w słowach
źródło: TikTok (tiktok.com/@chloe_xandria)
28.12.2020

Możemy zarzekać się, że wcale nie jest tak źle, ale pandemia wpłynęła w mniejszym lub większym stopniu na życie każdego. Musieliśmy bardzo ograniczyć kontakty międzyludzkie, zmienić swoje przyzwyczajenia, niektórzy z nas stracili pracę, a przedłużający się lockdown negatywnie wpłynął na psychikę. Czasami także na ciało.

Zobacz również: Chłopak wstydził się przedstawić ją rodzicom. Pokazała mu, co stracił

Im więcej czasu w domu i mniejsza aktywność fizyczna, tym oczywiście trudniej zachować formę. Ale nie ma tego złego - przekonuje popularna TikTokerka, by po chwili dodać: zmieniłam się także fizycznie, jednak czuję się z tym dobrze. I to pomimo wątpliwości jej obserwatorów.

Wielu z nich twierdzi, że głośne nagranie jej autorstwa to tylko robienie dobrej miny do złej gry.

tycie w czasie pandemiiźródło: TikTok (tiktok.com/@chloe_xandria)

Tycie w czasie pandemii

Chloe Xandria przyznaje, że przez ostatnie miesiące straciła co prawda idealną sylwetkę, ale odzyskała równowagę. Wcześniej cierpiała na zaburzenia odżywiania i katowała się na siłowni, żeby spełnić oczekiwania innych. W czasie kwarantanny zupełnie zmieniła swój styl życia, o czym świadczy jej nowa figura.

W krótkim filmiku, który obejrzało już kilka milionów internautów, influencerka pokazuje szczerze swoją przemianę. Wszystko po to, by „normalne ciała były normalnie postrzegane”. Z tym jednak różnie bywa, o czym świadczy fala hejtu.

Czym podpadła?

Zobacz również: Influencerka pokazała, co stało się z jej ciałem po efekcie jo-jo. Zobacz, jak wygląda teraz

@chloe_xandria

##normalizenormalbodies ##bodypositive ##bodypositivity ##normalizeallbodies ##MakeItMagical

♬ 2020 glow up - Katie Clark

Wiele osób groziło mi śmiercią. Przeczytałam też paskudne słowa skierowane do mnie i pod adresem mojej rodziny. Musiałam wyłączyć komentarze, ale jeszcze raz dziękuję za wsparcie i miłość. Będę kontynuowała walkę o normalność

- tłumaczyła później na Instagramie

Chloe przekonuje, że choć waży więcej, to mentalnie nigdy nie czuła się tak lekko. I do tego samego zachęca swoich obserwatorów.

Zobacz również: Ważą więcej, ale… wyglądają szczuplej. Nie uwierzysz, jak zmienia się ciało dzięki siłowni

Polecane wideo

Chłopak wstydził się przedstawić ją rodzicom. Pokazała mu, co stracił
Chłopak wstydził się przedstawić ją rodzicom. Pokazała mu, co stracił - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.8 / 5
Ula (Ocena: 5) 29.12.2020 20:46
Ja też mega przytyłam w trakcie pandemii, ale postanowiłam się wziąć za siebie. Kupiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień i schudłam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.12.2020 17:41
Ja przy 60 juz sie czulam ulana jak swinia. Na szczęście wzielam sie za siebie i schudlam do 48 w tym roku i jest git, mogłoby byc jeszcze mniej. Dlatego niw rozumiem jak mozna sie cieszyć z tego, ze się spasło i zapuscilo.
odpowiedz
DonetteMcNair (Ocena: 4) 28.12.2020 21:57
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię..... 𝗐𝗈𝗋𝗄𝗋𝖾𝗏𝗂𝖾𝗐𝗌𝟣𝟢.𝖼𝗈𝗆
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2020 09:03
Ja rozumiem jak ktoś przybierze na wadze z rozmiaru 36 na 40 i dobrze mu z tym, ale ta dziewczyna jest otyła i na bank nie jest szczęśliwa. Szybkie męczenie, refluks, obtarte uda i obciążone stawy, żylaki. Brzuch wyglada jak napuchnięty, nie popieram...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie