Miała 9 lat, kiedy z jej twarzą zaczęło dziać się coś niepokojącego. Już tego nie ukrywa

Na własnym przykładzie pokazuje, co to znaczy skin positivity.
Miała 9 lat, kiedy z jej twarzą zaczęło dziać się coś niepokojącego. Już tego nie ukrywa
źródło: Instagram (instagram.com/spottylittlething)
18.12.2020

Termin body positivity od pewnego czasu robi furorę. Tłumaczy się go jako ciałopozytywność, czyli bezgraniczne akceptowanie swojego wyglądu - bez względu na modę i oczekiwania innych. Oto dziewczyna, która postanowiła zwrócić uwagę na coś jeszcze.

Zobacz również: Z twarzą tej dziewczyny dzieje się coś zaskakującego, kiedy otwiera usta

Isabella nazywa siebie ambasadorką ruchu skin positivity. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o skórę, która przez lata wpędzała ją w kompleksy. W wieku 9 lat zaczęła mieć poważne problemy z trądzikiem i boryka się z nimi do dzisiaj.

22-latka próbowała wszystkiego. Dzięki kuracji hormonalnej praktycznie pozbyła się pryszczy, ale te znowu wróciły na początku 2020 roku. Tym razem ze względu na stan zdrowia i możliwe efekty uboczne nie mogła sobie pozwolić na powtórzenie kuracji.

Co jej pozostało? Pokochać siebie, co pokazuje i do czego namawia na Instagramie. W galerii zobaczysz ją bez makijażu oraz filtrów upiększających.

Zobacz również: Ma piękne ciało, ale to o jej twarzy mówią wszyscy. Jest bardzo charakterystyczna

Polecane wideo

Z twarzą tej dziewczyny dzieje się coś zdumiewającego, kiedy otwiera usta
Z twarzą tej dziewczyny dzieje się coś zdumiewającego, kiedy otwiera usta - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
daga (Ocena: 5) 18.12.2020 12:01
Każdy tego typu problem sugeruje jakieś nieprawidłowości wewnątrz organizmu. Myślenie o sobie pozytywnie jest jak najbardziej OK, ale nie można zamiatać sprawy pod dywan i nie szukać przyczyn. Ja również miałam odkąd pamiętam problemy z cerą (nie tak uporczywe, jak bohaterka artykułu. Były to raczej podskórne, czerwone krostki, które dało się ukryć pod makijażem). Niedawno zdiagnozowano u mnie celiakię i po odstawieniu glutenu okazało się, że problem magicznie zniknął dosłownie w ciągu kilku dni. Akceptacja akceptacją, ale nie można przestać szukać przyczyny. Jeśli coś się dzieje, to znaczy, że jest powód!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie