Udowadnia, że piękno nie ma rozmiaru. Kuzynka sióstr Hadid robi furorę na TikToku

W przeciwieństwie do Gigi i Belli nosi rozmiar 44 - i wciąż zachwyca.
Udowadnia, że piękno nie ma rozmiaru. Kuzynka sióstr Hadid robi furorę na TikToku
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/joannvdherik/)
26.11.2020

Gigi i Bella Hadid to jedne z najsłynniejszych sióstr w świecie modelingu. Swoją niesamowitą urodę Amerykanki zawdzięczają bez wątpienia wyjątkowej mieszance genów. Ich matką jest Holenderka Yolanda Hadid (z domu van den Herik), która w młodości sama robiła karierę jako modelka. Z kolei ojcem Gigi i Belli jest pochodzący z Palestyny Mohamed Hadid. Obie siostry mogą pochwalić się wieloma sukcesami i współpracą z najsłynniejszymi projektantami mody. 

Zobacz również: Nazywają ją współczesną Marilyn Monroe. Fani pokochali jej krągłości

Ale Gigi i Bella to nie jedyne modelki w swojej licznej rodzinie. Siostry mają kuzynostwo w Holandii, gdzie mieszka brat ich matki wraz ze swoimi dziećmi. Jedna z córek Leo van den Herika robi karierę jako modelka plus size i udowadnia, że prawdziwe piękno nie kończy się na rozmiarze S. 

Joann van der Herik. Kuzynka sióstr Hadid to modelka plus size 

Joann van der Herik to kuzynka Gigi i Belli Hadid, która podobnie jak słynne siostry robi karierę w świecie mody. Z jedną różnicą - Joann nosi rozmiar 44 i pracuje jako modelka plus size. 21-latka aktywnie prowadzi kanały w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 215 tys. fanów, a jej filmiki na TikToku mają już ponad 4,5 mln polubień.

Joann chętnie prezentuje się w samej bieliźnie i wcale nie ukrywa fałdek. Wręcz przeciwnie – chwali się kobiecymi krągłościami. W swoich nagraniach często porusza temat body positivity oraz tego, jak społeczeństwo postrzega ludzi o większych rozmiarach.  

Jednak Joann, która w pełni akceptuje siebie przyznaje, że w przeszłości nie zawsze tak było. Modelce do dziś zdarza się porównywać z innymi na swoją niekorzyść. 

Kiedy czuję brak pewności siebie w związku z jakąś częścią mojego ciała zastanawiam się: “Czy to naprawdę ma znaczenie? Czy to sprawia, że jestem mniej wartościowym człowiekiem? A może powinnam po prostu spojrzeć na to z innej perspektywy i skupić się na tym, co we mnie piękne 

- mówiła Joann w rozmowie z mediami. 

Zobaczcie jak wygląda piękna kuzynka sióstr Hadid, o której internauci mówią, że jest bliźniaczo podobna do Gigi. Chcielibyście, żeby zrobiła karierę na miarę swoich słynnych kuzynek? 

Zobacz również: Liczy się styl, a nie rozmiar. Przyjaciółki o skrajnie różnych sylwetkach pozują w takich samych stylizacjach

Polecane wideo

Jej ciało zachwyciło 2 miliony ludzi. Tak wygląda figura „fit plus size”
Jej ciało zachwyciło 2 miliony ludzi. Tak wygląda figura „fit plus size” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.11.2020 15:41
Czyli okazuje się,że po zachodnioeuropejskich ulicach chodzą prawie same modelki ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie