Hip dips. Wszystkie dziewczyny chcą mieć właśnie takie biodra

Jeszcze do niedawna były źródłem kompleksów. Na szczęście już tak nie jest.
Hip dips. Wszystkie dziewczyny chcą mieć właśnie takie biodra
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/10696117852816487/) & Instagram.com (https://www.instagram.com/elisezefit/)
08.11.2020

Kształtne biodra uchodzą za symbol kobiecości i nadają sylwetce zmysłowego wyglądu. Ale biodra to też obszar ciała, który dla wielu kobiet może być dość problematyczny. Doskonale zdają sobie z tego sprawę wszystkie kobiety, które kiedykolwiek próbowały zmniejszyć obwód bioder za pomocą diety i ćwiczeń. Centymetry mogą stopniowo spadać w innych obszarach ciała, ale z bioder przeważnie znikają na samym końcu.  

Zobacz również: Jeśli masz na swoim ciele ten mały szczegół, jesteś szczęściarą. Nic tak nie kręci facetów!

Jeszcze do niedawna marzeniem wielu dziewczyn było wypracowanie tzw. thigh gap, czy przerwy między udami. Dziewczyny robiły wszystko, aby ich uda się ze sobą nie stykały i wypróbowywały wszelkie ćwiczenia oraz kosmetyki, dzięki którym miały osiągnąć ten cel. Teraz jest zupełnie inaczej, bo wszyscy zwariowali na punkcie bioder określanych mianem hip dips czy też violin hips. Jak wygląda taki rodzaj sylwetki? 

Hip dips, czyli wgłębienie w biodrach. Jak wygląda taka sylwetka? 

Biodra hip dips charakteryzują się wcięciem, które sprawia, że sylwetka przypomina kształtem skrzypce. Stąd też zamienne określenie violin hips, czyli “skrzypcowe” biodra. To zjawisko dotyczy bardzo wielu kobiet i ma związek z ułożeniem kości biodrowych oraz stopniem rozbudowania mięśni. 

Jeszcze do niedawna hip dips, czyli dołeczki w biodrach dla wielu kobiet były źródłem kompleksów, ale od jakiegoś czasu właśnie taki typ sylwetki stał się najbardziej pożądany. Dziś dziewczyny chwalą się swoimi violin hips i czują się z nimi fenomenalnie oraz bardzo kobieco. I słusznie! Bo najważniejsze to czuć się pięknie we własnej skórze 

W galerii zobaczysz zdjęcia dziewczyn, które dumnie eksponują swoje hip dips. Ty też masz takie biodra? 

Polecane wideo

„10 kg nieszczęścia”. 19-latka żali się na swoje nietypowe kształty
„10 kg nieszczęścia”. 19-latka żali się na swoje nietypowe kształty - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.11.2020 14:43
O wiele lepiej wyglądają takie "wysoko osadzone" biodra, niż te za nisko, jak np.u Kim Kardashian.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.11.2020 14:11
Mam takie biodra, ale nigdy wcześniej nie zwróciłam na to uwagi, i dopiero teraz to zauważyłam. Chyba większość szczupłych kobiet takie ma, jak dla mnie nic nadzwyczajnego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.11.2020 07:57
E tam. O wiele lepsze niz wąskie, męskie biodra i brak talii.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.11.2020 18:31
Lepsze takie niż za wąskie a już na pewno lepsze niż modny dzisiaj absolutny brak bioder. Ale jakbym miała wybierać, to bym wolała po prostu mieć takie proporcjonalne, zaokrąglone, przynajmniej tak szerokie jak ramiona. Szkoda że sobie nie można po prostu wybrać co by się chciało ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2020 16:38
Ze co i niby kto? Mam takie dziury w tylku i nie podoba mi się to. A najgorsze jest to, ze im więcej ćwiczeń tym to gorzej wygląda 😕
odpowiedz

Polecane dla Ciebie