Nie wierzyła, że to zadziała. Pokazała dziwny sposób na bolesne pryszcze

To nie miało prawa się udać. A jednak!
Nie wierzyła, że to zadziała. Pokazała dziwny sposób na bolesne pryszcze
źródło: TikTok (tiktok.com/@queen_of_queifs)
26.10.2020

Czasami nie mamy innego wyjścia i musimy sięgnąć po niekonwencjonalne metody. Tak jak młoda użytkowniczka TikToka, która obudziła się z wielkim pryszczem na czole i nie do końca potrafiła się z tym pogodzić. Od razu zaczęła szukać sposobów, jak pozbyć się go szybko, a co najważniejsze - skutecznie.

Zobacz również: Bardzo dziwny trik z maskarą, który gwarantuje spektakularnie długie rzęsy

Nie chodziło wyłącznie o aspekt wizualny, choć ten niewątpliwie także miał znaczenie. Głęboka zmiana była dla niej przede wszystkim bardzo bolesna. I wtedy trafiła w Sieci na dziwny trik z… ziemniakiem. Nie mając nic do stracenia postanowiła wypróbować go dosłownie na własnej skórze.

Z jakim skutkiem?

sposób na pryszczeźródło: TikTok (tiktok.com/@queen_of_queifs)

Domowy sposób na pryszcze

Nie wiem, czy gatunek ziemniaka ma znaczenie. Dysponuję tylko takim. Przecięłam go na pół i zamierzam przykleić sobie do czoła. Wyczytałam, że w ten sposób pryszcz zostanie oczyszczony i znieczulony. Dam wam znać w najbliższych godzinach. Całe szczęście, że pracuję z domu

- relacjonowała na swoim profilu.

Jak zapowiadała, tak też zrobiła. Po chwili przy pomocy zwykłej taśmy przykleiła warzywo bezpośrednio do bolesnej zmiany. Cztery godziny później zniecierpliwienie wzięło górę i wtedy Celine Bouvie zajrzała pod nietypowy opatrunek.

Zobacz również: Idealna fryzura, która robi się sama. Dziewczyny pokochały trik ze szlafrokiem

@queen_of_queifs

It actually worked lol

original sound - Gross

Okład z ziemniaka

Efekt? Jak relacjonuje TikTokerka, pryszcz rzeczywiście się zmniejszył. Podobnie jak zaczerwienienie oraz ból. Kolejny raz okazało się, że nietypowe metody, które na pierwszy rzut oka wyglądają niedorzecznie, mogą okazać się całkiem skuteczne.

„Próbowałam wszystkiego, żeby pozbyć się podobnych zmian, a ty mi mówisz, że wystarczy kawałek ziemniaka? Powinnam wiedzieć o tym wcześniej!”. „Mam zamiar zrobić dokładnie to samo i liczę na cud”. „Stosuję tę metodę od dawna, ale przykładam tylko cienki plasterek” - czytamy w komentarzach.

Masz ochotę spróbować?

Zobacz również: Jedna rzecz, której nigdy nie powinnaś robić z tuszem do rzęs

Polecane wideo

7 najlepszych kosmetyków na trądzik. Wydasz na nie mniej niż 20 złotych!
7 najlepszych kosmetyków na trądzik. Wydasz na nie mniej niż 20 złotych! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie