Była gwiazda „Top Model” w popularnym programie randkowym. Na jej widok mężczyźni oniemieli

„Ideał kobiety” - stwierdzili na jej widok.
Była gwiazda „Top Model” w popularnym programie randkowym. Na jej widok mężczyźni oniemieli
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/magdalena.karwacka/)
25.09.2020

W dzisiejszym świecie jedną z najprostszych dróg do zyskania rozpoznawalności i popularności, a co za tym idzie do zrobienia kariery i zdobycia wielkich pieniędzy jest zaistnienie w show-biznesieObecnie nie brakuje różnego rodzaju programów telewizyjnych, które mają za zadanie wyłonić najlepszych wokalistów, tancerzy, kucharzy czy modeli w Polsce.  

Zobacz również: Jury „Top Model” wręczyło wczoraj ZŁOTY BILET! Dostała go przepiękna dziewczyna

Co ciekawe, aby osiągnąć upragnioną popularność obecnie wcale nie trzeba zwyciężyć w tego typu programach. Wystarczy odpowiednio się w nich zaprezentować. A jeśli szczęście nie dopisze w jednym show, zawsze można spróbować swoich sił w innym formacie. Właśnie na taką opcję zdecydowała się Magdalena Karwacka, która znalazła się w finałowej 15-tce poprzedniej, 8. edycji programu “Top Model”. Dziewczyna dość szybko odpadła z dalszej rywalizacji, ale nie zniknęła z mediów społecznościowych ani z show-biznesu. Obecnie można ją oglądać w popularnym programie randkowym. 

Magdalena Karwacka z „Top Model” dołączyła do „Love Island 2”

Magdalena Karwacka dołączyła do drugiej edycji randkowego show “Love Island. Wyspa miłości” i od razu zrobiła furorę wśród pozostałych uczestników programu - zwłaszcza tych męskich. Wobec urody Magdy nie pozostali obojętni nawet ci panowie, którzy zdążyli już dobrać się w pary z dotychczasowymi uczestniczkami.  

Była finalistka “Top Model” miała naprawdę mocne wejście na wyspę miłości. Pojawiła się w programie w momencie, gdy uczestnicy brali udział w emocjonującej grze. Ich zadaniem było przebrać się w seksowne stroje i zrobić striptiz. W momencie zakończenia gry okazało się, że jest jeszcze jedna uczestniczka, która chce zaprezentować swój układ - czyli właśnie Magda. 

No ideał kobiety po prostu, wszystko ma perfekcyjne 

- powiedział na jej widok jeden z mężczyzn biorących udział w show. 

Myślicie, że Magda Karwacka zrobi upragnioną karierę dzięki udziałowi w programie randkowym po tym, jak jej przygoda w “Top Model” zakończyła się przedwcześnie? 

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowsza uczestniczka "Love Island. Wyspa miłości".

Polecane wideo

„Buzia 10/10”. Ta dziewczyna zachwyca wyjątkowymi rysami twarzy
„Buzia 10/10”. Ta dziewczyna zachwyca wyjątkowymi rysami twarzy - zdjęcie 1
Komentarze (53)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.03.2023 20:59
Dobrze myślimu damy radę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.03.2023 20:58
Przed kołem cesarzowo może być ci zimno 8 ciepło zdaje sobie z tego sprawę będziesz miała duży stres przed kołem nie czujemy żadnego strachu tylko myślimy pozytywnie żeby negatywne emocje nie wpływały
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2022 21:56
Zaraz oszaleje jestem też od nauki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2022 21:55
Ja mam mało czasu na pitraszenie zaraz oszaleje już tłumacze poraz 40 że nie jestem od garów czasem ugotuje dwa dania ale nie aż tyle co teraz takiego mięsa i ego mięsa i jeszcze innego mięsa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2022 21:54
Aqurius ile razy ma tłumaczyć że nie jestem od garów tylko od języków i pilnych spraw i fuch
odpowiedz

Polecane dla Ciebie