Cztery kosmetyki, które uporają się z wypryskami i rozszerzonymi porami

Polecamy Pixi Clarity - najnowszą linię kosmetyków do cery problematycznej.
Cztery kosmetyki, które uporają się z wypryskami i rozszerzonymi porami
fot. materiały prasowe
08.09.2020

Pixi przedstawia nową linię kosmetyków pielęgnacyjnych. Kolekcja Clarity stworzona została z myślą o cerach zmagających się z wypryskami i rozszerzonymi porami, aby uzyskać czystą, zdrowo wyglądającą skórę. Nowa kolekcja Clarity składa się z czterech produktów opartych na działaniu kwasu salicylowego: żelu do mycia twarzy Clarity Cleanser, toniku Clarity Tonic, serum Clarity Concentrate i kremu Clarity Lotion.

Clarity – nowa linia kosmetyków Pixie do cery problematycznej

Oprócz kwasu salicylowego, produkty zawierają również kwas glikolowy i mlekowy, tworząc skutecznie trio które oczyszcza, rozjaśnia i normalizuje problematyczną skórę. W składzie produktów Clarity znajdziemy wiele innych dobroczynnych składników, takich jak probiotyki i kojący aloes, które nawilżają i chronią cerę.

Produkty Clarity są odpowiednie dla wszystkich cer, szczególnie tych problematycznych i podatnych na przebarwienia, rozszerzone pory czy nadmierne przetłuszczanie. Kolekcja jest jednocześnie na tyle delikatna, że może ​​być stosowana codziennie w 4-krokowej, prostej, ale zorientowanej na efekty rutynie pielęgnacyjnej. Każdego produktu można używać solo w połączeniu z produktami z pozostałych serii Pixi Skintreats lub innymi ulubionymi kosmetykami.

Fot. materiały prasowe

Emulsja do mycia twarzy Clarity Cleanser, Pixi

Lekka emulsja jednocześnie nawilża i delikatnie (choć efektywnie) oczyszcza skórę, widocznie minimalizując wszelkie wypryski. Skuteczne trio kwasu salicylowego, mlekowego i glikolowego oczyszcza i złuszcza martwy naskórek, a probiotyki normalizują i chronią cerę.

Emulsja do mycia twarzy Clarity Cleanser, Pixi, cena: ok. 105 zł / 135 ml

Serum Clarity Concentrate, Pixi

Nawilżające serum, które skutecznie rozwiązuje problemy skórne. Pomaga zminimalizować widoczność porów, nadając cerze promiennego wyglądu. Złuszcza, nawilża i reguluje, ujednolica wygląd skóry, zostawiając gładszą, mniej podatną na powstawanie wyprysków cerę.

Serum Clarity Concentrate, Pixi, cena: ok. 152 zł / 30 ml

Krem Clarity Lotion, Pixi

Bezolejowy, lekki krem na bazie wody poprawia nawilżenie skóry. Jednocześnie minimalizuje widoczność porów, utrzymuje mat i zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry.

Krem Clarity Lotion, Pixi, cena: ok. 152 zł / 50 ml

Tonic Clarity, Pixi

Trzy zawarte w składzie kwasy - salicylowy, glikolowy i mlekowy – w połączeniu z przeciwutleniaczami i normalizującymi probiotykami minimalizują widoczność porów i oczyszczają skórę.

Tonic Clarity, Pixi, ceny: ok. 99 zł / 250 ml; ok. 55 zł / 100 ml

 

Materiał promocyjny

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Rosa (Ocena: 5) 10.09.2020 13:47
U mnie w dużym stopniu pomogła zmiana wody do mycia twarzy - zamiast twardej wody kranowej zaczęłam używać mineralnej. Bardzo dobre efekty, spróbować można :) Po drugie polecam przyjrzeć się swojej diecie i zastanowić sie nad wprowadzeniem tabletek na tradzik. Obecnie biorę Normatabs, ze wszystkich suplementów jakie brałam na trądzik, te tabletki dają najlepsze rezultaty. Skóra jest uspokojona i od czasu od kiedy je wprowadziłam widzę znaczne ograniczenie ilości wyprysków (szczególnie w tych newralgicznych miejscach jak broda oraz czoło, gdzie zawsze miałam masę kaszki i różnych syfków....). Do pielęgnacji polecam rownież hydrolat oczarowy. Stosuje codziennie z rana i wieczorem. Może nie pachnie zbyt ładnie ( długo się do tego zapachu przyzwyczajałam) Ale dzialanie ma super :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie