Pierwsza modelka plus size w historii „Top Model”. Kim jest Agata Wiśniewska?

Marcin Tyszka skrytykował jej rozmiar, ale ostatecznie dziewczyna przeszła do następnego etapu.
Pierwsza modelka plus size w historii „Top Model”. Kim jest Agata Wiśniewska?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/agata__wisniewska/)
04.09.2020

Program “Top Model” powrócił na stację TVN z dziewiątą edycją. Za nami już dwa pierwsze odcinki show, które mają wyłonić następną polską top modelkę lub top modela. W pierwszym z nich poznaliśmy m.in. Ernesta Morawskiego, który zachwycił jury. Panel jurorski jednogłośnie stwierdził, że 20-latek to “najpiękniejszy człowiek świata”. 

Zobacz również: Jury „Top Model” zachwycone chłopakiem z castingu: „Najpiękniejszy człowiek świata”

W pierwszym odcinku “Top Model” duże emocje wzbudziła jeszcze inna osoba, która zgłosiła się na casting. Mowa o Agacie Wiśniewskiej, modelce plus size, która postanowiła udowodnić, że dziewczyny o większych rozmiarach mogą kandydować o tytuł top modelki ze szczupłymi koleżankami. Jak sama powiedziała przed kamerami, jej zdaniem “top model nie ma rozmiaru” 

Nie chciałabym słuchać, że modelka plus size to nie jest modelka. Uważam, że powinnyśmy pokazywać, że potrzebujemy ciuchów, potrzebujemy wsparcia, potrzebujemy oglądać takie osoby jak my w telewizji i na okładkach gazet, bo takie osoby mijamy przecież na ulicy 

- mówiła Agata Wiśniewska w “Top Model”.  

Pojawienie się modelki plus size w programie wywołało wiele emocji, także wśród jurorów. Marcin Tyszka wprost skrytykował wymiary dziewczyny. 

Zmieniłbym w tej sylwetce dwa rozmiary, ale nadal będzie krągła. Kamera cię lubi. Ale czy świat mody? Nie. 

Mimo wszystko fotograf zrobił Agacie zdjęcia, po czym dziewczyna przeszła do następnego etapu, czyli boot campu 

Po emisji pierwszego odcinka “Top Model” internauci zaczęli szturmować profile Agaty Wiśniewskiej w mediach społecznościowych aby dowiedzieć się o niej jak najwięcej i życzyć powodzenia w kolejnych etapach show. Co wiemy o modelce plus size i czym zajmowała się przed podjęciem decyzji o spróbowaniu swoich sił w programie? Dowiecie się tego z poniższej galerii. 

Polecane wideo

Jej ciało zachwyciło 2 miliony ludzi. Tak wygląda figura „fit plus size”
Jej ciało zachwyciło 2 miliony ludzi. Tak wygląda figura „fit plus size” - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4.67 / 5
Pola (Ocena: 5) 05.09.2020 14:08
Szkoda dziewczyny jest naprawdę ładna I za granicą mogłaby mieć szansę na zozstanię modelką jak np Ashley Graham . Dziewczyna nie jest aż tak większa jak ona a Ashley Graham naprawdę odnosi sukcesy w modelingu. Szkoda mi jej ponieważ musi wysłuchiwać całego gównianego prostackiego chamstwa ...... Celebrici w polsce myślą że jak są sławni to mogą jechać po innych bez opamiętania . A są tylko rybką w morzu jak by porównać naszych celebrytów z amerykańskimi oczywiście hahaha. Tagże ona powinna mieć opinie tego pana w tylnej części ciała oraz robić swoję. A my powiniśmy ją wspierać a nie dołować ! Ona przecież reprezentuje przeciętną polską kobiete roz 38 do 42 . Naprawdę uważacie że wychudzone kobiety za piękne? Na kim chcielibiście zobaczyć ubrania które chcecie kupić na wychudzonej osobie czy na kimś podobym do waszej ? Przez to że nawzajem się "dobijamy" polki nie mają za grosz odwagi oraz uchodzą za szarę myszki . Zamiast się wspierać atakujecie się nawzajem ! Pozwalacie na obrażanie się np jak w przypadku u tej dziewczyny lub przez panią lewandowską co nie ma za grosz pojecia z czym zmaga się przeciętna kobieta . Tagże przestańcie się nawzajem obrażać a zamiast tego pochwalcie włosy , nowe ubranie , ładny uśmiech to nic nie kosztuje a komuś będzie milej a z czasem I wy bedziecie otrzymywać komplemety ... Sama to stosuje oraz widzę że osoba którą pochwale że np ma ładną bluzke zaczyna bardziej się uśmiechać:) Dziękuje:)
zobacz odpowiedzi (2)
Re-dakcjo proszę,nie usuwaj niewygodnych komemtarz (Ocena: 5) 04.09.2020 20:37
Jaka modelka?! Przecież model,jak sama nazwa wskazuje,to wzór,uosobienie ideału sylwetki. Ta dziewczyna jest po prostu otyła i jej ciało wygląda nieestetycznie.Ma owszwem,ładną twarz więc marzenia o modelingu niech umiejscowi do szyi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.09.2020 20:34
konkurować z tymi,którzy wygrali na genetycznej loterii? Zachowanie Tyszki dowodem na triumf poprawności politycznej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.09.2020 15:41
A mnie sie nie podobaja grube kobiety, ani grubi mezczyzni. To jest obrzydliwe, taka prawda. Sama teraz waze 75kg, przy 160cm wzrostu i czuje sie jak wieloryb. To nie jest ani ladne, ani zdrowe, bo czlowiek poci sie strasznie przy takiej juz nadwadze. I niestety, ale zadne ciuchy nie wygladaja dobrze na grubasie. Zadne! A noszenie szpilek to dramat przy takiej wadze. Tu nie ma zadnych plusow. No moze jeden, ze mozna jesc bez stresu ze czlowiek przytyje, ale smutne ma zycie ten ktorego zycie opiera sie na dodawaniu sobie endorfin czekolada.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.09.2020 12:02
Świat mody to aroganckie geje projektujący ubrania dla gejów na kobietach o wymiarach głodnych chłopców. Dawno powinno się obalić to chore środowisko.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie