Fluffy brows to najbardziej pożądane brwi sezonu. Jak je wystylizować?

Gęste, krzaczaste i nieposkromione włoski rządzą trendami.
Fluffy brows to najbardziej pożądane brwi sezonu. Jak je wystylizować?
Fot. Instagram.com (@alexoustonbeauty/@nikki_mitchell_makeupartist)
15.09.2020

Jeszcze parę lat temu takie brwi byłyby powodem do żartów i nieprzychylnych komentarzy, ale kilka sezonów temu wszystko się zmieniło. Dziewczyny, które do tej pory regularnie wyrywały nadmiar włosków przy pomocy pęsety albo co parę tygodni odwiedzały kosmetyczkę porzuciły te zwyczaje, a zaczęły inwestować w odżywki i inne kosmetyki mające zagęścić brwi i tym samym nadać spojrzeniu intrygującego charakteru. 

Zobacz również: Skrzywdzone przez pęsetę. Już nigdy nie powinny same regulować brwi

Na dowód, że taka stylizacja brwi wciąż pozostaje w modzie mamy dla was kolejny trend ze świata beauty z brwiami w roli głównej. Tym razem to fluffy brows, czyli w wolnym tłumaczeniu puszyste czy też krzaczaste brwi. 

Fluffy brows: modna stylizacja brwi na rok 2020

fluffy brows można powiedziećim więcej (oraz im gęściej), tym lepiej. Ten rodzaj stylizacji ma podkreślić naturalny, wręcz nieuporządkowany charakter brwi. Włoski mogą, a nawet powinny być dość długie, rosnące zgodnie ze swoim naturalnym kształtem, w który nie powinna ingerować ani pęseta, ani kosmetyczka.  

Jak zatem wystylizować fluffy brows? To bardzo proste. Wystarczy użyć żelu do brwi, którym dokładnie wyczeszesz brwi i który sprawi, że pozostaną one w pożądanym kształcie. Gdy już to osiągniesz, użyć cienkiego i precyzyjnego pędzelka, którym będziesz po kolei dorysowywać każdy włosek. Na koniec wystarczy jeszcze raz porządnie wyczesać brwi.  

A jak fluffy brows prezentują się na zdjęciach? Przekonasz się o tym w naszej galerii. Podoba ci się taki naturalny, nieposkromiony efekt? 

Polecane wideo

11 kobiet, które znalazły własny sposób na regulację brwi
11 kobiet, które znalazły własny sposób na regulację brwi - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie