Na jej widok kierowcy są w szoku. Tak wygląda najpiękniejsza kobieta za kółkiem TIR-a

Taka kobieta kierująca wielką ciężarówką to prawdziwa sensacja.
Na jej widok kierowcy są w szoku. Tak wygląda najpiękniejsza kobieta za kółkiem TIR-a
Fot. Instagram.com (@blayzewilliams/@trucker_barbies)
26.08.2020

Kiedy myślimy o świecie motoryzacji przed oczami stają nam przede wszystkim szybkie samochody i popularni kierowcy rajdowi, którzy kochają prędkość, adrenalinę i dużą dawkę ryzyka. W tym świecie na ogół próżno szukać kobiet, bo zgodnie ze stereotypami motoryzacja to przede wszystkim domena mężczyzn. Zdarzają się jednak wyjątki, bo przecież kobiety mogą kochać samochody i wyścigi, a do tego sprawdzać się za kółkiem na równi z mężczyznami. 

Zobacz również: „Najpiękniejsza stewardessa na świecie”. Na Instagramie ma grubo ponad pół miliona fanów

Takim wyjątkiem jest 28-letnia Blayze Williams z Australii. Blayze została okrzyknięta najbardziej atrakcyjną kobietą za kółkiem TIR-a. Australijka upodobała sobie właśnie te olbrzymie pojazdy, a jej widok w kabinie kierowcy zawsze wzbudzał niemałe zainteresowanie. Niestety 2 lata temu Blayze doznała urazu i musiała na jakiś czas zrezygnować z prowadzenia swoich ukochanych ciężarówek. 

Jeździłam TIR-ami po 10-13 godzin dziennie, ale potem złamałam nogę. Skończyło się na urazie, który ciągnął się za mną przez 16 miesięcy, bo noga nie goiła się prawidłowo. Finansowo dochodziłam do momentu, w którym nie wiedziałam, co będzie dalej 

- wspominała 28-latka w rozmowie z mediami. Wówczas jej przyjaciółka, amerykańska modelka tatuażu zasugerowała, aby Blayze zarejestrowała się na stronie, na której będzie mogła zamieszczać i sprzedawać swoje zdjęcia. Australijka początkowo nie chciała o tym słyszeć, bo nie chciała być kojarzona ze stronami tylko dla dorosłych, ale później okazało się, że może sama decydować o tym, jaki kontent umieszcza na swoim profilu. Blayze zaczęła publikować w serwisie głównie swoje selfie, a te przynoszą jej dochód w wysokości nawet 15 tys. dolarów australijskich, czyli ok. 40 tys. zł miesięcznie 

Mimo to miłośniczka wielkich samochodów wciąż ma nadzieję na powrót do swojej prawdziwej pasji.  

Wciąż kocham prowadzenie ciężarówek i to nigdy się nie zmieni. Sprzedawanie zdjęć pozwoli mi zaoszczędzić i kupić sobie własnego TIR-a. Moim fanom się to podoba i uważam, że to świetnie, że moja pasja pozwoliła mi zwiększyć moją popularność. 

Zobaczcie, jak wygląda najpiękniejsza kobieta za kółkiem ciężarówki na świecie. Myślicie, że czeka ją kariera w motoryzacji? 

Polecane wideo

Polka walczy o tytuł najpiękniejszej twarzy 2020 roku. To jej kolejna nominacja
Polka walczy o tytuł najpiękniejszej twarzy 2020 roku. To jej kolejna nominacja - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 26.08.2020 16:41
A to dopiero tirówka :D
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.08.2020 14:31
Siedziała w Sztumie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.08.2020 12:11
Ktoś te galerie jeszcze ogląda?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie