Nazywają ją współczesną Marilyn Monroe. Fani pokochali jej krągłości

Zdaniem internautów jej figura nie ma sobie równych.
Nazywają ją współczesną Marilyn Monroe. Fani pokochali jej krągłości
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jess_megan_/)
14.08.2020

Marilyn Monroe po dziś dzień uchodzi za ideał kobiecości i jedną z najpiękniejszych kobiet wszech czasów. W naszej zbiorowej świadomości wciąż funkcjonuje jako atrakcyjna, platynowa blondynka o ponętnych kształtach, mimo że gdyby żyła, miałaby dziś aż 94 lata. Jednak aktorka zmarła w wieku zaledwie w wieku 36 lat i na zawsze zostanie zapamiętana jako piękna i młoda. 

Zobacz również: Modelka plus size przeciwko terrorowi „beach body”. „Każde ciało jest gotowe na plażę”

Co ciekawe, gdyby Marilyn żyła w obecnych czasach prawdopodobnie wcale nie mogłaby się cieszyć statusem seks-bomby. Wręcz przeciwnie – najpewniej zostałaby uznana za kobietę plus size. U szczytu kariery, czyli w drugiej połowie lat 50. XX wieku Monroe nosiła rozmiar 12, czyli polskie 42-44. Dziś takie rozmiary uchodzą za plus size, czyli takie dla puszystych pań. Zgodnie z obecnie obowiązującym kanonem piękna za najbardziej atrakcyjną jest uważana wyjątkowo szczupła sylwetka. 

Jessica Megan, modelka plus size jak współczesna Marilyn Monroe

Na szczęście już od jakiegoś czasu kanony piękna zmieniają się na korzyść kobiet o zdecydowanie bardziej powszechnym typie sylwetki. Wielu kobietom zdecydowanie bliżej jest do figury Marilyn Monroe niż wychudzonych modelek. Jedną z nich jest Jessica Megan, 26-letnia modelka plus sizeJessica to przepiękna blondynka o rozmiarze 40, a jej fani twierdzą, że to współczesna Marilyn Monroe i jej kolejne wcielenie. Jessica zachwyca 340 tys. fanów na Instagramie nie tylko piękną buzią, platynowymi włosami i kształtną figurą. Przy okazji wykorzystuje swoją platformę do tego, aby przeciwstawić się kultowi odchudzania i dążenia do wychudzonej sylwetki za wszelką cenę - w tym depresji i zaburzeń odżywiania. Jessica apeluje, aby pokochać swoje ciało takim, jakie jest. Sama przeszła długą drogę do samoakceptacji. 

Kiedy miałam 15 lat fantazjowałam o tym, żeby odciąć sobie tłuszcz z brzucha i ud, tak jak odcina się kebab. Niedługo potem usłyszałam o chirurgii kosmetycznej i pomyślałam, że to najbardziej magiczna rzecz na świecie - mogłabym “naprawić” siebie. Zaczęłam latami oszczędzać, tak aby będąc starszą być w stanie kupić sobie parę jędrnych piersi i przerwę między udami 

- wspominała Jessica w jednym z wywiadów. Na szczęście od tamtego czasu modelka zaakceptowała siebie taką, jaka jest, a fani pokochali ją za jej naturalne, kobiece i piękne kształty. 

Zobaczcie, jak wygląda współczesna Marilyn Monroe. Widzicie jej podobieństwo do gwiazdy kina? 

Polecane wideo

W mediach rzadko widuje się puszyste osoby. Stockowe zdjęcia plus size mają to zmienić
W mediach rzadko widuje się puszyste osoby. Stockowe zdjęcia plus size mają to zmienić - zdjęcie 1
Komentarze (26)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.10.2022 19:17
Chłodno się robi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.10.2022 19:17
I dziś też muszę dwa gary umyć jeszcze ale kolacji nie będę jadła
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.10.2022 19:16
I poprzedni dzień też pucowalas
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.10.2022 19:16
Spać mi się coś chce wczoraj aqurius pucowalas przed wczoraj pucowalas
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.10.2022 19:15
Były tylko małe rozmiary
odpowiedz

Polecane dla Ciebie