Tak wygląda najprzystojniejsza męska twarz. To opinia aż ćwierci miliona kobiet!

Ich słowa nie pozostawiają złudzeń.
Tak wygląda najprzystojniejsza męska twarz. To opinia aż ćwierci miliona kobiet!
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/321585229640152349//https://pl.pinterest.com/pin/760404718308523574/)
07.08.2020

Jakiś czas temu pisaliśmy o rankingu stworzonym przez ekskluzywny portal randkowy BeautifulPeople.com. Jest to serwis zrzeszający najpiękniejszych singli z całego świata, a swój profil mogą tam założyć tylko wybrani. Na podstawie liczby pozytywnie rozpatrzonych aplikacji stwierdzono, że najprzystojniejsi mężczyźni na świecie to obywatele pewnego skandynawskiego kraju... 

Zobacz również: Mężczyźni z tych krajów nie mają sobie równych. Są najprzystojniejsi na całym świecie

Jednak jeśli wierzyć nauce twarz najprzystojniejszego mężczyzny na świecie wcale nie należy do żadnego obywatela krajów mroźnej Skandynawii. Zgodnie z wytycznymi znanymi jeszcze ze starożytności mianem najpiękniejszego mężczyzny na świecie może się pochwalić Robert Pattinson. 

Jeszcze inaczej jest zdaniem ekspertek w temacie męskiej urody, czyli kobiet. Jak według nich wygląda najprzystojniejsza męska twarz na świecie? Postanowiono to sprawdzić. Odpowiedzi prawie ćwierci miliona kobiet nie pozostawiają tutaj żadnych złudzeń. 

Najprzystojniejsza męska twarz zdaniem kobiet 

O tym, jak wygląda najprzystojniejsza męska twarz zdaniem kobiet postanowił przekonać się internauta o pseudonimie FrigidShadow. W tym celu udał się na forum Reddit.com, a dokładniej - na wątek zatytułowany “r/LadyBoners”. To właśnie w tej grupie, zrzeszającej aż 235 tys. kobiet użytkowniczki publikowały zdjęcia najbardziej atrakcyjnych, znanych mężczyznFrigidShadow wybrał spośród nich 64 najczęściej powtarzające się nazwiska takie jak m.in. Chris Hemsworth, Jason Momoa, Rami Malek czy Idris Elba. Następnie połączył ze sobą ich twarze na tej podstawie wyciągnął średnią, która ma odzwierciedlać twarz najprzystojniejszego mężczyzny. Oto, jak się on prezentuje: 

Fot. Reddit.com/rLadyBoners/FrigidShadow

Fot. Reddit.com/rLadyBoners/FrigidShadow 

Jak podoba wam się efekt tego eksperymentu na podstawie upodobań prawie ćwierci miliona kobiet? Jak waszym zdaniem wygląda najprzystojniejszy mężczyzna na świecie? 

Zobacz również: Wiemy, kto jest najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. To udowodnione naukowo!

Polecane wideo

Najprzystojniejszy chirurg plastyczny na świecie. Ma 31 lat i tłum pacjentek
Najprzystojniejszy chirurg plastyczny na świecie. Ma 31 lat i tłum pacjentek - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.08.2020 13:28
Mi się bardzo podoba !💋
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.08.2020 11:13
Przecietniak czyli
odpowiedz

Polecane dla Ciebie