„Gruzińska Kendall Jenner”. Wszyscy mylą ją z młodszą siostrą Kardashianek!

Gwarantujemy, że nie odróżnisz ich od siebie.
„Gruzińska Kendall Jenner”. Wszyscy mylą ją z młodszą siostrą Kardashianek!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/teonachachua/)
03.08.2020

Na świecie żyje już ponad 7,8 mld ludzi i coraz więcej przypadków jest dowodem na to, że gdzieś po drugiej stronie globu prawdopodobnie każdy z nas spotkałby swojego sobowtóra. Potwierdzają to m.in. takie internetowe wyzwania jak to z TikToka, w ramach którego internauci szukali swoich “bliźniaków”. Efekty okazały się zdumiewające! 

Zobacz również: Internauci masowo szukają swoich bliźniaków na TikToku. Te podobieństwa obcych ludzi są po prostu niesamowite

Swoje sobowtóry mają także gwiazdy i wcale nie chodzi o osoby, które za pomocą przebrania i makijażu jak najbardziej upodabniają się do swoich idoli by zarabiać na tym pieniądze. To po prostu przedziwne i trudne do wyjaśnienia fenomeny. Prezentowaliśmy wam już sobowtóry m.in. Meghan Markle, Angeliny Jolie czy “bliźniaka” Chrisa Hemswortha, który trenuje crossfit i... jest księdzem. Teraz okazuje się, że swoją sobowtórkę ma także Kendall Jenner, czyli młodsza siostra słynnych sióstr Kardashian. Jej “bliźniaczka” pochodzi z Gruzji i naprawdę nie sposób nie pomylić jej z “oryginałem” z Kalifornii. 

Teona Chachua, sobowtórka Kendall Jenner z Gruzji 

“Gruzińska Kendall Jenner” nazywa się Teona Chachua i ma 29 lat. W swojej ojczyźnie jest influencerką i modelką. Chętnie pokazuje w Internecie swoje testy kosmetyków i makijażowe stylizacje. Na Instagramie ma już prawie 87 tys. fanów. Gdy tylko Teona opublikuje w Sieci nowe zdjęcie albo filmik natychmiast pojawiają się komentarze, że jest wierną kopią Kendall Jenner. I trudno temu zaprzeczyć. Gdyby zestawić ze sobą ich fotografie, nie sposób byłoby je od siebie odróżnić! Możecie przekonać się o tym sami zaglądając do naszej galerii. Co sądzicie o “gruzińskiej Kendall Jenner”? Mogłaby z powodzeniem zastąpić w pracy siostrę Kardashianek? 

Polecane wideo

Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!
Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Tito Sankara (Ocena: 5) 03.08.2020 09:37
RZECZYWIŚCIE PODOBNE
odpowiedz

Polecane dla Ciebie